Детска консултативна поликлиника - телефон

  • 15 787
  • 10
Ако някой знае телефона за връзка с тази поликлиника ,моля да го напише ,търсих в нета и нищо не намерих.По-точно искам да си запиша час за д-р Спасов детски кардиолог .Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
"Детска консултативна поликлиника, която се намира на ул. “Найден Геров” 2, тел. 952 38 40."
източник clubs.dir.bg

Другия ти вариант е да звъннеш на справки!

Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря,звънях на този телефон днес и ми каза една мацка ,че няма такава поликлиника на този номер ,бил номер на лежащо- болни .Ще опитам на услуги ,макар че и от там сигурно ще ми дадат този номер .
Виж целия пост
# 3
Остава да отидеш на място.
Виж целия пост
# 4
От 2 години живееме в Плевен ,не съм си оправила инфото ,все пак ти благодаря за отзивчивостта.  Hug
Виж целия пост
# 5
Здравейте,
личния лекар ни изпрати в Детска Консултативна поликлиника при Доц. Ковачева. Накой може ли да даде мнение относно професионализма й. Понеже съм чувала за друга - доста добра и се чудя къде да заведа детето. Благодаря!
Виж целия пост
# 6
Аз звъня на този номер 9521814. На него търся инфо за разписанието на доц. Маринова от Детска косултативна поликлиника, дано ви свърши работа.
Виж целия пост
# 7
Здравейте Камчи,
Благодаря много......Казаха ми точно за нея, че е по-добра като диагностик.
Виж целия пост
# 8
мами здравейте!за пръв път се регистрирам.аз от провинцията помагнете ми,моля ви!детете ми е на 1година и5месеца от два месеца е с разстройство тук никой не може да каже какво му е препоръчайте ми болница клиника педиатър нещо незнам какво да правя.Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 9
До rerrad
Препоръчвам ти център "Детско здраве", имат добри специалисти, и конкретно детски гастроентеролози. Обадете се на регистратурата им за да запишете час. Синът ми имаше подобен проблем, който вече се разреши, много сме доволни. Желая ти успех! Wink
Виж целия пост
# 10
Списък на всички (нестоматологични) поликлиники в София+телефони и адреси:

http://POLIKLINIKI.hit.bg/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия