С шкембе си е най-добре! - 5

  • 31 363
  • 679
Понеже не знам как да вмъкна цитат от другата тема, директно си отговарям на Ники: М, дааааа! Ама не само мен си мисля  ме гони носталгията по темата.  Mr. Green
По шкембето не е, щото то моето си стои.  Mr. Green

А сега много сериозно: нека всички бремнни тумбачета стигнат до заветния финал с възможно най-малко основания за тревога. Нека раждането на всички да мине леко и бързо като това на моето Даренце.

И нека в тази тема на мястото на мама Лейди, която скоро чакаме с прекрасен резултат се появят поне две бремелинки!  Peace А и 20 да са няма да ги връщаме, я!

Много късмет на всички ви да донесе новата темичка!
Виж целия пост
# 1
Нека новата тема е пълна само с хубави новини,много нови бременелки и здрави бебенца! Praynig
Лейди,чакаме добрата новина от теб ! Heart Eyes

И мен ме гони носталгия,но не точно за самата бременност(твърде напрегната ми беше),а по-скоро за едно малко сладко човече,дето по цял ден спинка върху гърдите ми. Mr. Green
Аз както искам три,ще трябва да побързам. LaughingС татито сме си заплюли момичета близначки. Wink
Виж целия пост
# 2
Много късмет на всички ви да донесе новата темичка!

 newsm10
Виж целия пост
# 3
Късмет и успех на Лейди всички чакаме добрата новина  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed

Момичета ,аз да ви се оплача съм доста шаш в момента  Sad вчера сестра ми ми се обади ,че малката ми племенница има шарка а последно се видях с нея в Неделя ,знам че съм карала една от шарките но нито аз нито майка ми помни коя точно.Та сега си стоя и се притеснявам ,обадих се на моята докторка тя каза да пия повече витамини и дано да съм я карала.
Виж целия пост
# 4
Честита нова темичка!  bouquet
Много здраве и късмет на всички! Hug
Виж целия пост
# 5
Светле, благодарим ти за темичката, дано всички успеем като тебе да си гушнем слънчицата
Хеленка  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed дано да си я карала
Аз утре съм на изследвания, а в понеделник съм на лекар ... страх ме е
Виж целия пост
# 6
Ели, дано си я карала тази шарка и всякаква друга.  Praynig Ако изпитваш някакви съмнения, защо не отидеш в районното ви ХЕИ, за да ти направят изследване дали имаш изградени антитела срещу шарката на племенничката ти? Поне няма да чакаш в неведение.

Благодаря за новата темичка, г-жо Класна!  Hug Успех и дано има нови попълнения в нея.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
И аз да се разпиша в любимата ми тема... Mr. Green

Да ни е честита! Безпроблемни финални бременни дни на Лейди и скоро да ни зарадва! Всички коремчета да си дочакат здрави и спокойни малките сладки пухчета! Много нови попълнения в новата темичка и може би за някои от най-горния списък наистина е време да се запишат в по-долния за братчета и сестричета Mr. Green

Ели, дано си я изкарала тази версия на шарката и да нямаш основание за притеснение.

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 8
Привет и от мен в новата темичка   bouquet
Късмет на всички и чакаме от Лейди най-хубавата вест  Heart Eyes
Хелена, Рони ти е дала чудесен съвет  Peace И аз при по- предната си бременност имах среща от близък вид с варицела , и то два пъти, но явно съм я карала.

На мен вчера ми излезе белтък в урината и разни други екстри, та утре съм на поправителен с контейнерчето. За моя радост е много вероятно да е поради факта, че май имах някакъв стомашен вирус и повръщах два дни. Ще я видим тази работа  newsm78
А в петък съм на лекар.
Успех и на Нефертити !
Виж целия пост
# 9
Момичета, влизам да ви кажа, че днес fever я приеха в болница заради прокървяване и скъсена маточна шийка. Много е притеснена да не се развият нещата както предния път. Само се надявам, че проблема е установен навреме и ще се отнесат по-сериозно Praynig Чакам да се обади, за да каже как е. Ако някой е преживял нещо подобно, ще съм ви благодарна да пишете-много искам да я успокоя някак си.
Милички , вижте какво прочетох в мартенската отчетна ...
 Praynig Praynig Praynig Моля се Фивър и бебчето и да са добре
Виж целия пост
# 10
От цялото си сърце - Фивче, моля се за теб и мъничката дама под сърцето ти всичко да бъде овладяно!  Praynig
Виж целия пост
# 11
 Praynig Hug Фивър.
 ...дано всичко бъде наред, моля те, Господи!
Виж целия пост
# 12
Февърче Praynig Praynig Praynig
Чакай да си пльосна шкембата и тук. Сакън да не изтърва и аз нещо Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Фивче newsm17 newsm17 newsm17
Виж целия пост
# 14
За Фивър  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия