Обгазена ли е Варна днес?

  • 2 355
  • 43
Моля варненските майки да кажат :
Усещате ли задушлива миризма тази сутрин?
Живеем близо до Аспарухов мост и смрадта се усещаше още в 3 през ноща. Обадих се сутринта на 112, от там твърдят, че не знаят да има проблем.
Не пуснах детето на училище , защото има астма.
Виж целия пост
# 1
Не знам  Shocked. Но сутринта ,когато отворих прозореца на стаята да проветря тя се омириса на нафта...........или нешо подобно  Thinking
Виж целия пост
# 2
Аз нищо не усещам,а имам нос на полицейско куче.
Виж целия пост
# 3
И аз усетих странна миризма сутринта, но не можах да определя на какво.  Rolling Eyes Живея до ВИНС. Не се замислих много, но сега като ви чета, наистина на какво миришеше?
Виж целия пост
# 4
Вчера усещах странна миризма, но го отдадох на улицата под прозореца ми.   
Днес още нищо не съм усетила. Thinking

112 работи вече? Не мога да повярвам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Нищо не съм усетила. Живея под базар Левски.
Виж целия пост
# 6
Сутринта като проветрявах офиса (намира се до Севастопол) замириса на нещо изгоряло  Sick Незнам дали има връзка с това, което вие сте усетили, но миризмата беше доста силна  Confused Даже първоначално си помислих, че нещо се е запалило в офиса...
Виж целия пост
# 7
Усещате ли задушлива миризма тази сутрин?

Да, усеща се и тук, до Червения площад. Миризмата е като от запалени автомобилни гуми.
Виж целия пост
# 8
Преди около месец в 2 последователни недели ми миришеше на газ.Звъннах   на 166 и дойдоха веднага полицаи.Живея до Колхозния.Душиха,но.............до там.
Днес е същото и си мисля вече ,че така си миришем тук Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Това е саботаж, понеже обявиха Варна за най-добро място/град за живеене в България  Laughing
Ще отмине, за сега все пак слагайте влажни марли като излизате навън.
Виж целия пост
# 10
От къде би могло да е обгазяването? ТЕЦ-Варна евентуално. Ще се поинтересувам дали там има някакъв проблем.
Виж целия пост
# 11
Това е саботаж, понеже обявиха Варна за най-добро място/град за живеене в България  Laughing
Ще отмине, за сега все пак слагайте влажни марли като излизате навън.

Хахаха, да, пратили сме ви малко от софийския смог, за да видите какво е  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Да, и аз усетих нещо подобно на бензин тази сутрин. Живеем до Дом Младост  Thinking
Виж целия пост
# 13
Днес не съм усетила, но тази миризма на "изгоряла гума" я усещам честичко.
Дори преди 3-4 дни пак доста намирисваше. Или е от ТЕЦ-а или е от Девня, аз залагам на второто Rolling Eyes Въпреки, че какво ли значение има....
Живея във Владиславово.
Може пък да е нещо от Добрич... Joy
Виж целия пост
# 14
Аз също усетих миризма на нафта сутринта.  Беше доста силна. Става въпрос за района до ХЕИ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия