"Все пак момченцето си е по-истински човек де..."

  • 5 414
  • 64
Горната фразичка доживях един ден да чуя от мъжа ми. 

Става въпрос за това, че той толкова искаше да имаме момиченце, а ето - излезе момче. Трудно преглъщаше мисълта, но само до момента, в който видя наяве бебенцето - тогава не му слезе усмивката от устата...

Та, въпросът ми е - как преживяват/биха преживели половинките ви едно разочарование относно пола на детето?
Виж целия пост
# 1
Ако чуя подобно изказване, по-скоро аз ще се разочаровам от мъжа си. Като е по-истински човек, защо му е жена да му ражда каквото и да било. #Cussing out
Виж целия пост
# 2
На мен ми се струва, че мъжа ти вече е преживал 'разочарованието'. Преживей го и ти. На всеки се случва да говори глупости. Явно това не е най-доброто попадение на мъжа ти. Wink
Виж целия пост
# 3
 Според мен го е казал като един вид успокоение, защото е чакал момиче. Въпреки това пак е безкрайно щастлив, както го описваш и не виждам какъв е проблема. Не трябва да се връзваш на всеки "бисер" на мъжете, те не влагат чак такъв подтекст.
Виж целия пост
# 4
Никак не би го преживял, защото не е имал никакви очаквания или претенции относно пола на бебето.
Виж целия пост
# 5
На мен ми се струва, че мъжа ти вече е преживал 'разочарованието'. Преживей го и ти. На всеки се случва да говори глупости. Явно това не е най-доброто попадение на мъжа ти. Wink

 Peace
Виж целия пост
# 6
Никак не би го преживял, защото не е имал никакви очаквания или претенции относно пола на бебето.

1:1
Виж целия пост
# 7
Ако чуя подобно изказване, по-скоро аз ще се разочаровам от мъжа си. Като е по-истински човек, защо му е жена да му ражда каквото и да било. #Cussing out


Е, недейте така сериозно пък вие...

Той го каза с такава любов, просто се чудеше как да се нарадва на момченцето си!
Пък и мъжете (също както и жените) толкова често всичко, което приказват, са клишета, които не те изненадват с нищо, така че да чуеш такова нещо - не действа ли като глътка въздух, като нещо предизвикващо топла вътрешна усмивка?!...
Виж целия пост
# 8
Аз пък мисля ,4е въобще не се е чул какво е казал.... Laughing
Виж целия пост
# 9
А комшийката ми се кара на сина си:"Тъп си като мъж!"
Виж целия пост
# 10
бог създаде човека по свой образ и подобие, а след това създаде жената ....
Виж целия пост
# 11
бог създаде човека по свой образ и подобие, а след това създаде жената ....

Или Бог направи първо черновата, а после създаде съвършенството ...
Виж целия пост
# 12
Аз съм си избрала такъв, който няма претенции за дете със или без пишка.
Виж целия пост
# 13
бог създаде човека по свой образ и подобие, а след това създаде жената ....

Или Бог направи първо черновата, а после създаде съвършенството ...

няма по-съвършенно от бог ...
но да не разводняваме темата.
Виж целия пост
# 14
Аз пък мисля ,4е въобще не се е чул какво е казал.... Laughing
Абсолютно.
Аз се шегувах с моите, че като станат на 18 те сами ще решат. Може и да съм скандализирала някой, хич не ми и пука!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия