биберона-залъгалка

  • 787
  • 4
мами даите съвет как да откажа дъщеря си от от биберона по безболезнено за вси4ки нас.тя е на 2г. 10м. на градина ходи без нея но щом се прибере в нас се по4ва къде е биби?пробвах на няколко пъти но тя ревеше с 4асове до захласване и аз и я давах,знам 4е тук е грешката но сърце не ми даваше да я гледам така.изкривиха и се зъбите и и пре4и на говора.
Виж целия пост
# 1
Здравей, надявам се да ти бъда полезна. Това, което направих аз е да е да отрежа върха на биберона, беше ме страх , но в интерес на истината бързо й мина. Казах и, че кумчо Вълчо и е изял бибата, направих се на изненадана и така. Мъчно ми беше, но нали е за тяхно добро.Успех.












Виж целия пост
# 2
Предложих на синът ми да я хвърлим за малко на кучето в двора и то да я подъвче малко. Малкия се съгласи, а аз се направих, че му я хвърлям и после му казах, че кучето я е изяло без да иска. След това два-три дни ме питаше къде му е "бибата" и аз му припомнях как кучето я е изяло. След това съвсем забрави за нея. Можеш да измислиш нещо подобно.
Виж целия пост
# 3
Купих червило на дъщеря ми  и и обясних че вече е голямо момиче щом си слага червило и не трябва да смуче биба .

Това имаше по голям ефект отколкото като отрязах върха на биберона/разрева се хвърли го и си поиска НОВА БИБА/

Беше на 2.5 годинки , сега е на почти 5 и все още си смуче понякога пръста Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
благодаря за предложенията,но кажи-ре4и вси4ки сме ги пробвали без особен успех.както пишеш denigs именно от това ме е страх да не намерим заместител с пръстите,4е там положението е по сложно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия