Болки в корема- възможно ли е да е от секс?

  • 5 633
  • 7
Здравейте, влизам като гост, защото ми е неудобно да споделя проблема си с ника! Та въпросът ми е- преди известно време с моя приятел правихме доста див секс отзад и изведнъж усетих силна болка за момент. Това беше преди около 2 месеца. След това обаче периодично имам някаква болка (не много силна) в дясната част на корема- понякога е към пъпа, понякога надолу към яйчника. На няколко пъти съм си мислила за апандисит, ама никога не е било състедоточена ниско долу вдясно, където е апендикса, нито пък съм имала други симптоми като температура и т.н. Усещам обаче, че когато се появяват тези болки обикновено имам и запек или въобще не съм ходила по голяма нужда 1-2 дни, освен това коремът ми е твърд, основно пак в дясната част. Според вас какво може да е това и възможно ли е да бъде от секса нещо?     
Виж целия пост
# 1
Секс "отзад" в ануса ли значи? Защото позата може пак да е "отзад", но да си е нормален вагинален секс.
Виж целия пост
# 2
ДОБЪР ВЪПРОС Sunglasses
Виж целия пост
# 3
Ако имаш запек и подут корем, вероятно тези болки са си от него. Някакви спазми. Мисля, че не е апендисит определено,нито пък е свързано със секса, където и да е бил  Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Да може да е от секса, но ако продължи болката може да се окаже,че не е само от това и отиди на лекар.
Виж целия пост
# 5
Може да е възпален яйчник, може някакво възпаление на тръбите....може....много неща. Най-добре е лекар в тази област да диагностицира.
Виж целия пост
# 6
От секса малко вероятно, по-вероятно от стегнатия стомах или някакво възпаление както са казали по-горе.
п.п. няма нищо срамно във въпроса ти!
Виж целия пост
# 7
Може да е възпален яйчник, може някакво възпаление на тръбите....може....много неща. Най-добре е лекар в тази област да диагностицира.


Да  Peace, мен като ме болеше бяха възпалени пикучни тръби и яйчник!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия