До коя г.с.?

  • 2 562
  • 64
До коя г.с. включително се пие фолиевата киселина?И какви прегледи ни предстоят след 3тия месец?Благодаря за отговорите   bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз я пих до 12та с. След това започнах да пия витамини.
Виж целия пост
# 2
AnMary какви витамини?От лекаря ли ти бяха предписани?
Виж целия пост
# 3
До края на третия месец се пие,но не пречи да се пие до края на бременностт и повреме на лактацията!Относно изследанията-кръв ,урина,ехографий,фетална морфология по твое желание!Има доста теми по този въпрос тук
Виж целия пост
# 4
Аз я пих до към 3-ти -4- ти месец. А витамини центрум матерна. Ти можеш да питаш АГ доктора.  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз пък я пих до 20 седмица, а Центрум Матерна през цялата бременност.
Виж целия пост
# 6
Да, гинеколожката ми ги изписа. Редувах Центрум Матерна и Хип Натал.
Виж целия пост
# 7
 Аз я съм пила до към 4 месец Peace
Виж целия пост
# 8
Аз пих до края на третия и после Пренатал
Виж целия пост
# 9
С първата си бременност я пих през цялото време.
Сега ще видим. Мисля до 3-ия месец и след това витамини.
Виж целия пост
# 10
Аз изпих една опаковка, но после реших да си купя още една, защото по принцип не се храня много пълноценно. И така почти до края, докато свърши и втората. Допълнително витамини не съм пила, освен Магнерот от осмия месец и пак почти до края по предписание на АГ-то ми. Изследвания за цялата бременност имам точно два пъти правени -  кръв и урина и накрая + влагалищен секрет. Фетална морфология и други подобни не съм правила.
Виж целия пост
# 11
здравейте!Аз пих фолиевата киселина до третия месец.В шестия месец започнах да пия желязо таблетки-tardiferon защото имах нисък хемоглобин.Що се отнася до изледванията моята лекарка всеки месец ми пускаше кръв,урина и ме гледаше на видеозон.
Виж целия пост
# 12
До края на 3 месец, а след това доки ми изписа Пренатал.
Виж целия пост
# 13
Взимах я до края на третия месец.
Виж целия пост
# 14
Аз я пих до 4-тия месец
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия