Изтръпване на мускул на крака

  • 5 926
  • 3
Привет, момичета! Hug
Искам да попитам нещо и се надявам някой да ми помогне.
От известно време на съпруга ми му изтърпва мукула на десния крак от коляното нагоре към кръста.През деня докато се движи почти не го боли, но вечер , като не се движи  и най-вече нощем започва за боли много.Казва, че като пипа мястото е безчувствено.Искам да попитам къде в София да потърсим добър специалист/предполагам невролог/ към когото да се обърнем.
Ако някой е имал подобен проблем, моля да сподели. Sad
Виж целия пост
# 1
Това по принцип е липса на магнезий, желязо и витамини от групата Б  Peace
Нека си вземе да пие и да види как е  Hug
Виж целия пост
# 2
[ Жаклин, под изтръпване дали разбира схващане? Щото едно е да ти се схване и да не помръдва, друго е да изтръпне и да усеща иглички, мравучкане и други пободни.  Ако се схваща мускула лечението е едно, ако самия крак губи чувствителност, лечението друго. Иначе работата е за невролог.
Виж целия пост
# 3
[ Жаклин, под изтръпване дали разбира схващане? Щото едно е да ти се схване и да не помръдва, друго е да изтръпне и да усеща иглички, мравучкане и други пободни.  Ако се схваща мускула лечението е едно, ако самия крак губи чувствителност, лечението друго. Иначе работата е за невролог.

Bimbaaa, не е схващане.Самият мускул губи чувствителност и не го усеща при допир, а нощем много го боли.Добър невролог можете ли да ми препоръчате? Rolling Eyes

Блонди, благодаря! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия