Нова седмица-нови радости (11-17.07)

  • 11 309
  • 281
Мили момичета,
желая ви слънчево настроение и изпълнена с много летни емоции седмица !   bouquet
Виж целия пост
# 1
Уау, чак не повярвах че е нова седмична тема... Мур, много си бырза Wink
Весела седмица и от мене момичета, успех на бебеправещите и две чертички на чакащите Praynig
Много усмивки и слынчево настроенеие

Ако искам и аз да ги имам утре, май по добре да лягам  Wink
Виж целия пост
# 2
Използвам момента да се разпиша сред първите тази седмица като току що открила, че сървъра работи най-после  Grinning
Хубава седмичка и много новинки за две чертички  Hug
Кой ще стяга багажи, кпй ще се учи да плува по улиците, на всички ви прекрасни дни   bouquet
Виж целия пост
# 3
Уаууууууууу, Мur, ти направо изби рибата с тази ранна тема!
Върха си! Апропо, много предвидливо, защото току що успях да влезна във форума.
Момичета, весела и лека лятна седмица ви желая!
Целувки!!
   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 4
Юхууууу, едва издържах до тоя късен час без любимия си форум!
Как сте, девойки, разписвайте се бързо! Grinning Аз в събота бях в Пловдив с мъжа ми, но беше мноооого горещо. Определено не трябва да се ходи там през лятото, и то в 14 ч. Най- после си видях детенцето Hug Почернял е и е станал много сладък! Идва ми да го изям! А вчера като го извиках да види как вали град, той ме пита: Мамо, а кога ще вали село? Wink
Хера, радвам се, че отново си сред нас! Завиждам ти, че си такова миткало, а също и че си се срещнала с Дея.
Ох, момичета, вие толкова сте изписали в събота и неделя, че едва успявам да ви изчета. Така ви искам! Активни!!! Flutter
Забравих да се похваля! Бих мъжа си на коремни преси. Той издъхна на 50, а аз изкарах до 120. Сега се е амбицирал и всеки ден прави под мой надзор и инструктаж Wink
Весела седмица на всички Sunglasses
Виж целия пост
# 5
 Shocked #Crazy #Crazy #Crazy
... а аз изкарах до 120...

Ауеуееее с теб не се говори бе Леа !  Mr. Green
Ти ме разби ! #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 6
Моренка, защо бе? Много ме бива по сладките приказки. А аз разбих мъжа ми, не теб! Така се засрами, милия Embarassed За да си спаси мъжката чест след това го карах да прави лицеви опори. Ама и там не се представи много добре. Само 20 Sad Представяш ли си? А аз си мисля, че като правя 10 е голям резил.
Уф, да ви се оплача Sad Боклукът още си стои при нас. Бурята го разпръсна по платното....а за миризмата, която се носи.....е, оставям го на фантазията ви!
Виж целия пост
# 7
Леа, ти си спортиста на форума! Върха си, наистина!
 running running
Подписаха ми отпускатааааааааааааааааааааа! Е това не е ли върха на кефа!  newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 8
Ми щот много ми се виждат 120  Shocked ! Респектира ме !  Grinning

Теди , а честото ти подписче ! Grinning
Виж целия пост
# 9
Теди, това е върха на сладоледа! Суууупер! Честито!!! А сега почвай с плановете и уточнявай маршрути и с кои форумки ще се видиш! Пожелавам ти отпускарското настроение да те завладее още сега и да не те напуска дъъъълго време Wink
Виж целия пост
# 10
Момичета,здравейте и от мен,честито на отпускарите,на тези които чакат тази седмица,включително и аз,да не ги посети лелката и на бебеправещите - много,много успех и стискам палци за всички ни.
Виж целия пост
# 11
Здравейте и от мен и честито на отпускарите! Ние 2 дни бяхме при свекитата, добре си изкарахме  Flutter Беше и доооста по-топло в тази южна България  Sunglasses
За мен тази седмица ще е доста напрегната май - към сряда трябва да съм в овулация и не спирам да мисля какво ще стане. Мъжът ми вече пита дали не знам някакво хапче за забравяне  hahaha
Поне напредвам с лечението на бъбрека и взех да вярвам, че ще се оттърва от проклетите пясъци най-накрая  Grinning
Виж целия пост
# 12
Светли, дано имате успех през идващата седмица! Да ти кажа аз имам камък в единия бъбрек и пия Роватинекс. Ти с какво прогонваш песъчинките? Аз имам чувството, че откакто е лято, пия много повече течности и се чувствам по-добре.
Гризка, сега видях, че се оплакваш от цистит. Миличка, оправяй се бързо! Аз моя го излекувах с антибиотик - Ципрофлоксацин. Ти дава ли урина, какви са резултатите.
Извинявайте, че го обърнах малко на здравен форум, но искам всички да сте много здравички!!! Hug
Виж целия пост
# 13
Девойки,
ха честито ви форумче........

Тeди, честито одобрение на отпуската...
Лея, честити ти коремни мускули.. Направо ще ни биеш по плоски кореми Hug

На останалите - чеситта нова седмица и успехи

П.П. Утре съм на РД на малкия ми кум, става на 2 г., но и идея си нямам какъв подарък да изберем. newsm78
ЧАкам предложения Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Светли, дано имате успех през идващата седмица! Да ти кажа аз имам камък в единия бъбрек и пия Роватинекс. Ти с какво прогонваш песъчинките? Аз имам чувството, че откакто е лято, пия много повече течности и се чувствам по-добре.
Аз нямам камък, само куп песъчинки, които са понапълнили легенчето и направиха възпаление. Успокоиха ме всички доктори, че не е нищо страшно, само трябва да ги разкарам тези песъчинки. Та се хванах с народна медицина - билки (чай за бъбреци по Ламбев), много вода и още повече бира  Crazy
Ама дано стане по-бързо, че ако забременея дай Боже ще поспра бирата, а тя доста помага  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия