ЛЕКАРСТВА

  • 1 597
  • 22
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ БРЕМЕННА САМ Ж 1ВИ МЕСЕЦ НО МИ ИЗВАДИХА СЛИВИЦИТЕ И СЕГА СТРАШНО МЕ БОЛИ ПРАВЯ ГАРГАРИ НО НЕ МИНАВА ВЪПРОСА МИ Е МОГА ЛИ ДА ПИЯ АУЛИН?ИЛИ ИМА НЯКАКЪВ РИСК ЗА БЕБЕТО
Виж целия пост
# 1
Защо не пита лекарите  за лекарство. Или гинеколога си питай.
Виж целия пост
# 2
Tи лична гинеколожка или лекар нямаш ли?  Peace

Пробвай НоШпа.
Виж целия пост
# 3
По принцип всякакви лекарства по време на бременност трябва да бъдат изписвани от лекар.А Аулина е силно обезболяващо и въобще не бих си и помислила за него.Най-добре се обади на лекарката си и попитай нея.
Виж целия пост
# 4
Не, не можеш. Стискай зъби ще мине. Единственото, което можеш да пиеш е един парацетамол и то не е препоръчително в началните седмици, в които си ти.
Виж целия пост
# 5
При извадени сливици не даваха ли обикновен сладолед срещу болката?
Виж целия пост
# 6
При извадени сливици не даваха ли обикновен сладолед срещу болката?

А! Много умно, бях забравила... Вярно, че така беше!  Peace Peace
Виж целия пост
# 7
Аз знам, че не може, ако те боли нещо само Парацетамол!!! Продължавай с гаргарите Confused
Виж целия пост
# 8
Аз знам, че не може, ако те боли нещо само Парацетамол!!! Продължавай с гаргарите Confused

Парацетамола е адски вреден и токсичен!  Naughty
Виж целия пост
# 9
Аз знам, че не може, ако те боли нещо само Парацетамол!!! Продължавай с гаргарите Confused
  Peace

пробвай гаргара със смрадлика  Peace Смрадликата действа безотказно навсякъде



Бързо възстановяване   bouquet
Виж целия пост
# 10
Я най-добре се консултирай с лекар! Че и аз уж да не пия лекарства се мотах с една зверска кашлица два месеца и накрая от нея взеха, че ми изтекоха водите.
Има случаи, в които е по-добре да се лекуваш. Но, само наблюдавана от лекар, не и на своя глава.
Виж целия пост
# 11
Tи лична гинеколожка или лекар нямаш ли?  Peace

Пробвай НоШпа.


А newsm78Що пък но-шпа?Той е за болки в корема,бе моме....сливиците са на друго място:)))
И не,аулин не може да се пие от бременни.
Виж целия пост
# 12
НоШпа-то не е ли болкоуспокояващо?
Пила съм го и за глава, бе моме.
Виж целия пост
# 13
но-шпа е за спазми на гладките мускули....в главата такива няма Grinning,в гърлото-също:))))))))))))))))))
Виж целия пост
# 14
но-шпа е за спазми на гладките мускули....в главата такива няма Grinning,в гърлото-също:))))))))))))))))))

Е, вече ще знам, че в главата нямам нищо  Mr. Green Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия