ксеникал и редуктил

  • 2 771
  • 5
Здравейте видях че има много написано по темата но никъде не намерих отговора на моя въпрос.
Можи ли едновременно да се приемат ксеникал и редуктил и според вас ще има ли по голям ефект ако се приемат заедно.
Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Aз лично пия редуктил и съм доволна от резултата.Много килограми ли искаш да свалиш,че искаш да комбинираш редуктил и ксеникал?Аз лично нямам опит с тази комбинация,ако искаш опитай първо с едното,после с другото и така няма да има от какво да се притесняваш.   bouquet
Виж целия пост
# 2
да искам да сваля 25 кг Cry
Виж целия пост
# 3
Горе главата!Аз свалих с редуктил около 22кг от август до сега,но имам още много.Така че,недей да се отчайваш.Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Този въпрос би трябвало да зададеш на лекар,а не във форума.
Аз съм свалила тази година 37кг,но с диети и упражнения-без химия.
Така че с повече воля и постоянство ще се пребориш с излишните кг Peace
Виж целия пост
# 5
Здравейте,след много четене за тези два продукта искам да попитам дали е задължителна консултация с лекар ,за да се приемат тези лекарствени средства?Аз родих преди 3 месеца,но през бременността качих много килограми  и сега искам да сваля около 25-28 кг.Вече не почти не кърмя,но когато спра мисля да започна да пия редуктил,дали има резултат,в.въпреки че при всеки организъм  е различно?Много искам да отслабна ,но до пролетта има много време,за да започна активно да се занимавам със спорт,но дотогава смятам да го взема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия