Чехия - 8

  • 24 825
  • 289
Виж целия пост
# 1
Здрасти банда

аз измислих трамполина да е единия подарък, Барби мотил иска Емето от дядо Коледа...
много скапано времето при нас... а двете са ми със сополи и кашлица....
Виж целия пост
# 2
Айде 4естита ни нова теми4ка,
Ели и ние сме със сополи първо Винси днес и Рая.Имам 4увството 4е 4ак на пролет ще махнем вси4ки хреми и т.н.
Хубав ден от мен   bouquet
Виж целия пост
# 3
Здравейте и от нас Hug

Най-накрая да се разпиша и аз,иначе ви следя,ама и вие нещо се изпокрихте всички...
При нас една и съща,много скапано време  Confused

Ели,Ради,дано бързо се оправите,че много лошо с тези хреми и кашлици....Ние за сега сме здрави,дано тази година се разминем с простудите Praynig
Като заговорихте за подаръци и аз се замислих,но все още не съм решила какво ще купим на Тони,има време да помисля още.

Другите къде се губите?

Хайде поздрави от нас,и гушки на дечицата Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Здравейте, момичета  Grinning
Не съм влизала във форума цяла вечност  Laughing
То и време не остава - гледаме се сами вкъщи. Помощ от бабите така и не видяхме.
Ама май така е по-добре. Благодарско на Иринка - за съвета с Пробиотицките капки -
само и единствено това ни помогна против коликите, ползваме ги и досега. Скъпи - нескъпи, само те помагат!
Против запек пием леко подсладено чайче от коприва. Наддаваме нормално, в неделя ставаме на 4 месеца, а в сряда сме на контрола.
Виж целия пост
# 5
Скоро смятаме да кандидатстваме за паспорт на бебо, за да можем да го вземаме с нас на пътувания.
Някой може ли да ме светне относно процедурата по издаване на бебешки цестовни пас ?
Че единственият документ за идентификация на малкия Дарко, с който разполагаме в момента,
е Родният Лист... Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 6
О Гале
най-после да се мернеш на сам  Wink Дай снимки на Дарко, търкаля ли се вече...
Аз всичко съм забравила, малката почти изобщо не си държи главата.. кога ли ще се търкаля... ама й майка й я е оставила на свобода ... и тя много зор не дава...

За паспорта... чешки ли имаш на мисли или бг не разбирам... аз доколкото си спомням и двамата бяхте бг с таткото - нали...
Обади се в посолството, защото пас ще му извадите чак като си идете до бг ... а до тогава не знам какво да правите...

В градината ни луди приготовления днес имаше за карнавала утре, много съм лůбопитна какво ще бъде... въпреки че кой знае какви обяснения от Емата не чакам...

Пети, Ради, Ани
при вас има ли карнавали в градината... за какви ще се представят мъниците...
Емата се чуди каква принцеса да е...
Виж целия пост
# 7
Здравейте и от мен,

Ето, че сте почнали нова тема. Ели, мерси за новата темичка. Интересно заглавие си и измислила, само че аз не искам да вали сняг нито на Вси светии, нито на Св. Мартин. Искам още слънчеви и меки дни поне до декември  Peace

Ние вчера се върнахме от Пилзен. Ех, добре ни беше при баба, но хубавите неща са хубави именно защото не са всеки ден  Sunglasses

Гале, радвам се, че съм ти помогнала. София много препати с тези колики, та какво ли не опитахме  Crazy Единствено Пробиотицките капки имаха ефект и при нас.

Ели, почна ли с гимнастиката? Нищо не казваш. Довална ли си?


Виж целия пост
# 8
Здравейте мами, айде и аз да се разпиша в новата темичка Grinning

Ели, ние сме вече първокласници, но миналата година в детската Ванеска беше Чародейница-купувахме и рокля с огромна шапка, пръчка -абе всичко необходимо и беше страхотна Peace

По повод подаръците--ние писахме писмо до Ježrškovi, Колобешка за Ванеска, Лего конструктор с камон за Дениско(той така казва на Камиона Joy)

Аз пък  си поръчах Колело, но на мъжлето, да не товаря дядо Коледа  и аз Wink

Ами това е от нас, желая Ви прекрасен и слънчев ден-какъвто е при нас  bouquet
Виж целия пост
# 9
Лелееееееееее аз съм писала без да гледам
 поправям се   Ježiškovi
 и защо ме изписва че съм гост ooooh!
Виж целия пост
# 10
Ехеееееее стана, аз съм си Wink
Виж целия пост
# 11
здравейте момичета,

да се разпиша и аз в новата темичка Hug

Пети - за курсовете - аз тестовете и техническия ги взех без проблеми, но на кормуването ме скъсаха, толкова много се притеснявах да не сбъркам нещо, че сбърках в началото още Sick Ама нищо, има поправки, когато - тогава, да сме живи и здрави. Ако нещо те интересува питай

Гале - пусни някоя снимка на малкия сладур да го видим колко е порастнал, иначе за паспорта - и аз мисля, че най-добре да питаш посолството, защото постоянно някакви промени измислят. Последно неможеше да се прави паспорт на дете чрез пълномощник, та трябва лично в БГ да ходите, но за излизането трябва да си вземете пасаван от посолството. Това знам аз, но като питаш ще ти изяснят как стоят нещата.

Ани, Ели - как мина хелоуинския празник?
Ние сме още малки за него и предполагам ще се страхува от костюмите, но до година сме включени

Иначе сме добре, Ванеса проходи, но не сме правили още прощъпулник. Сетих се, че идва и Микулаш, та ще викаме в къщи от децата дето ходят маскирани, как ще ги пусне кучето само незнам newsm78
Започнахме да украсяваме новогодишно, ама Ванеса всичко пипа и още нямаме елха, а вие?
Виж целия пост
# 12
Ехоооооооооо...
какво става момичета, къде се замотахме всички, нещо непишем много на последък Grinning

При нас нищо ново, днес тръгваме на латино в комбинация с ориенталски танци.Ванеска няма търпение, дано да и хареса.

Дениско, всеки ден нови и нови пакости, вече няма къде да вдигам на по-високо всичко. А пък на Ванеса учебните материали гледа само как да се добере до тях.... пълна лудница е Joy

 хубав ден и ПИШЕТЕЕЕЕЕЕЕ  bouquet
Виж целия пост
# 13
Привет от нас,

Миленче, честито прохождане!   bouquet Безаварийно ходене ви пожелавам  Peace

Иначе ние сме добре. В момента ни прорязва зъб, но за сега е поносимо. София лази из цялата къща, бута едно камионче напред-назад, но без упора не смее да опита да направи крачка. Аз и бях купила обувки септември месец, но те вече ни умаляха. Сега чакам да проходи за да купя следващите, че да не се окаже, че и те са ни умалели докато проходим   Crazy

Ами това е от нас за сега. Поздрави на всички
Виж целия пост
# 14
Здрасти банда
в нашата градина вилнее нещовице - как се казва на бг???
Надявам се и Емата да я прихване, че и малкото после...но ще видиме какъв ще ни е късмета...

Миленке
честити ходещи крачета на Ванеса!!! Айде почна се голямото надбягване  Wink Grinning

Иринке
и ти скоро да се похвалиш  Wink

Иначе.... нищо ново, въобще нещо нямам време за форумстване, направо се чудя на майки с по няколко деца който са навсякъде по темите... аз не мога да вържа двата края нещо...
Поздрави за сега   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия