Колко деца имате

  • 10 026
  • 326

Анкета

КОлко деца имате

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 05 ное 2008, 13:10
* Може да изберете максимум 2 опции.

Здравейте,интересно ми е по колко дечица има в семейство.аз имам две,но мисля за трето.Чудя се дали е срамно това и нямали хората да си кажат ''гледай я тази само деца ражда".Знам колко е тъпо да ме интересува какво си мислят хората,ама като съм такъв човек Sad
Виж целия пост
# 1
пу първа Mr. Green
1 дете
работим за второ Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
едно Simple Smile, но с опция скоро да започнем да бебеправим второ Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Имам едно дете, но искам след време още едно поне.И в друга тема съм споделяла, че когато си направим второ се надявам да излязат близнаци, че едва ли ще се решим на трето.  Mr. Green
Но не виждам нищо срамно в това, човек да има три, четири деца!Кое му е лошото?!Щом имаш възможност да си ги отгледаш, въобще не се интересувай от хорското мнение и то за нещо толкова лично.

Деси, дано скоро те видим с нова лентичка  Party

Виж целия пост
# 4
Имам две на 3.4м. и 5.9м и аз се замислям много за трето
Виж целия пост
# 5
За момента едно. Искам второ със сигурност, за трето също съм навита(живот и здраве).
Виж целия пост
# 6
с едно и с второ на път Grinning .Даса живи и здрави децата ни и ние покрай тях .Мисля че всеки има право на избор колко деца да има.Така че ако   искаш и 5 можеш да имаш въпроса е да можеш да ги гледаш .Успех Peace
Виж целия пост
# 7
едно за сега Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Имам 1 дете и едно в очакване.
Виж целия пост
# 9
Имаме 1 дете. Догодина ще работим за друго. Искаме да имаме  3 деца  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
едно
Виж целия пост
# 11
1 дете за сега.
Възхищавам се на всички ви които искате повече дечица.
Виж целия пост
# 12
Едно детенце, но живот и здраве след време искаме и второ. smile3503
Виж целия пост
# 13
Едно дете засега.
 Peace
Виж целия пост
# 14
февруари ще станат две.
 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия