www.Promof.fr - 26

  • 23 413
  • 485
center][/center]



                                                                                                                                                                   

Малко обща информация, за да няма постоянно повтарящи се въпроси:

Доставката до БГ е 30 евро, има промоция, 22.50 евро е при поръчка за над 60 евро. След всяка поръчка имате 15 дневен срок да направите следваща с безплатна доставка. Сайта има опции за разглеждане в няколко вида валута, варианта да поръчвате в евро е най- евтин, ако се чудите как да видите цените в евро, отивате най- отдолу на страницата, там има 4 кръгчета с 4 знамена, последното е на ЕС, натискайки го се зарежда нов прозорец- избирате страна БГ и език Английски, сайта се отваря наново, но вече с цени в евро, плаща се единствено с карти Виза, Мастъркард, CB, Американ експрес или френски банкови чеокове, размерите са напълно реални, номерациите си отговарят, обувките са по българска номерация. Ако имате колебания, когато изберете даден артикул, до падащото меню за размера има един розов въпросителен знак където е таблицата с размерите, почти всичко в сайта е с pop-up window така че може да заредите веднъж и да си го ползвате спокойно докато разглеждате. Доставката е 7-10 работни дни на посочения адрес, обикновено в работно време. Това се сещам засега, добавяйте, сигурна съм че има още някой повтарящ се въпрос, който съм пропуснала, извинявам се за което!



Поръчващи по местоживеене:
tedd    За цялата страна, по градове с безплатна доставка

Ve$$elka За Пловдив

моля, желаещите да поръчат да се обърнат директно към организиращия поръчки на ЛС!


НАШИТЕ НЕУСПЕШНИ ПОКУПКИ
име и парола: promod
това са неуспешни поръчки, които са непотребни за нас, но може да допаднат на някой друг

ПРЕВОДАЧ

ПРЕДИШНИТЕ НИ ТЕМИ:
ТЕМА 25
ТЕМА 24
ТЕМА 23
ТЕМА 22
ТЕМА 21
ТЕМА 20
ТЕМА 19
TEMA 18
ТЕМА 17
ТЕМА 16

Виж целия пост
# 1
Първа в новата темичка!
Мен пък нищо не ме грабва в новите намаления... newsm78 Нещо съм се повредила явно! Mr. Green

П.С. Тео, много добра комбинация си направила! Peace Темата има нужда от снимков материал!
Виж целия пост
# 2
момичета, няко вземала ли е това http://www.promod.fr/produits/t-shirt-uni-basique-col-rond-taupe … 50088684STA3.html вчера го поръчах, защото нямаше размер от полото и всички около мен казаха че е много грозно Confused
Виж целия пост
# 3
Айде да се цопна и аз....а за блузето Теди хич не се притеснявай, според мен комбинацията, която замисли е супер  Peace
Виж целия пост
# 4
Айде да се цопна и аз....а за блузето Теди хич не се притеснявай, според мен комбинацията, която замисли е супер  Peace

то дано дойдат, Dilandii и тя изказа положително мнение, ма аз и аз къде се вра да питам завистливи моми Joy сега да сметна утре ако тръгнат кога ще дойдат Joy
Виж целия пост
# 5
момичета, няко вземала ли е това http://www.promod.fr/produits/t-shirt-uni-basique-col-rond-taupe … 50088684STA3.html вчера го поръчах, защото нямаше размер от полото и всички около мен казаха че е много грозно Confused

Ако питаш за самата блузка аз я взех,но в друг цвят и смятам,че за разлика от полото е от по-добра материя.Ако питаш за конкретния цвят - не знам, може в реалност да е съвсем друг цвета!
Виж целия пост
# 6
Хайде и аз  цо-о-oпвам Joy.
За блузката на Теди-  цвета taupe по принцип е нещо между сиво и кафяво, а на снимката изобщо не изглежда така newsm78. И аз ще поръчвам от нея, но още не мога да реша кой цвят- gris, anthracite clair или taupe.
Виж целия пост
# 7
Iava, блузката е тръгнала, скоро трябва да е при мен и ще споделя мнение, Тупе за мен си е точно като на снимката има едно Кафяво Тупе което е между сиво и кафяво...с тия цветове е ужас Laughing мен ме интересуваше като материя дали е по- добра от полото Peace
Виж целия пост
# 8
Цоп и аз

Теди вмъкни ме в списъка за поръчващи от Бургас, че така нещо е оредял списъка.  Joy И ти ако се обремениш и отиде ...  bouquet
Виж целия пост
# 9
ех, що не каза по- рано, не ми дава да редактирам сега Rolling Eyes аз и да се обременя вкъщи живеем в интернет hahaha така че най- много да седя у дома и да харча 3 пъти повече пари от сега hahaha
Виж целия пост
# 10
 Joy То щом си такава слабичка все ще има какво да си харесваш.

Я погледнете тук, мацката дали не е обременена  newsm78   http://www.promod.fr/promotions/haut-bi-matiere-2-en-1-chocolat- … 7084N53P2O32.html

Виж целия пост
# 11
Как ви се струва тази рокля ,пише плътно трико  newsm78 .На мен ми прилича на фино плетиво Rolling Eyes

http://www.promod.fr/promotions/robe-3-bandes-en-jersey-epais-no … 0074001N65P5.html
Виж целия пост
# 12
А за това какво ще кажете?! newsm78
http://www.promod.fr/robes/robe-en-laine-et-torsades-ecru-R5200060021N21P2.html

Трудно ми е да се ориентирам къде свършва роклята....

Fresh Gale , според мен е плътно трико.  Peace
Виж целия пост
# 13
Доста над коляното според мен,явно е дългуч манекенката  Simple Smile На мен ми идва тази дължина 87 см около коляното.
Виж целия пост
# 14
Момичета, вече няколко дни се чудя, и реших да питам. Сигурно въпросът ми е много тъп, но вие позвате ли някакви кодове за редукция на цените? newsm78 Търсих из разни сайтове, ама все не стават.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия