Ураааааа, току-що получих паспорта

  • 1 385
  • 26
Момичета, иде ми да пърхам от щастие Grinning Току що по куриер дойде паспорта на бебка. Докато се оправя с всички документи (много са, защото Слава все още няма акт за раждане, нито раждането й е регистрирано) какво разкарване по институции беше - нерви, нерви, рев, нерви... Но, сега държа заветния паспорт и още не мога да повярвам, че няма причина да не си се приберем в БГ. Та така, живот и здраве на 3-ти август летим Grinning Боже, иде ми да ви  Hug всички!
Виж целия пост
# 1
Прегърни ни де, не се притеснявай Flutter Laughing
Да ви е честито документчето. Айде мамо стягай куфарите.
Виж целия пост
# 2
Е, видя ли Снеже...само дето се притесняваше Wink

Хайде, сега вече може да стягаш багажа за Бг bg newsm08
Виж целия пост
# 3
Честитоооооооооооооооооооооооооооооооооо

стягай дисагите  Flutter Flutter
Виж целия пост
# 4
4естито,пожелавам ти винаги да полу4аваш това което ти е необходимо и искаш и сьс по-малко нерви и сьлзи4ки за в бьдеще да го постигаш!!!  bouquet
Виж целия пост
# 5
4естито!!!
и стиагай ве4е багажа, 4е то не останало Wink
Виж целия пост
# 6
4естито,Снежи!  bouquet
Сега си поме4тай за една прекрасна ваканция! Simple Smile
Виж целия пост
# 7
хайде честито паспортче и от мен!!!!!
весело иzкарване на родна zемя!!!
Виж целия пост
# 8
Като видях заглавието помислих, че си станала "гражданин"  Grinning GrinningАма и за другия паспорт - честито!
Виж целия пост
# 9
Честито, след такива ходения по мъките, си е направо за огромна радост.Хайде, още малко и да си купонясате както се полага в България.
Виж целия пост
# 10
4естито паспорт4е,и лек път да си изкарате 4удесно в БГ-то. Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви за пожеланията момичета  love001 Още съм в еуфория, а каката започна да си стяга багажа още от сега Grinning
Мамо Кенга, за сега канадка е само малката щерка, ние все отлагаме подаването на документи за гражданство - няма за къде да бързаме, няма да ни донесат нищо в повече от сега, освен, че ще можем да гласуваме.
Виж целия пост
# 12
ааа можеш да станеш полицайка Sunglasses
Виж целия пост
# 13
честитооооо Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 14
Честитооо!!!
Хайде и весело изкарване в БГ:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия