Къде, кога, защо, как

  • 1 555
  • 27
спряхте цигарите. Аз не съм, но  искам.
Виж целия пост
# 1
И защо искаш?Къде ще си слагаш ръцете вечер в клуба?Друго си е да навириш една цигара.Аз ги спрях за 1 година просто така,казах си, вече няма да пуша.И после един си казах:хайде,стига толкова.
Виж целия пост
# 2
А, де. Ама не било здравослоно, кофти било. Пък и щели да го забранят.
Виж целия пост
# 3
Ти сега се сети да не пушиш.Пушенето никой не може да ми забрани.Няма да пуша на обществени места,окей.Но терасите ми никой не може да ми ги изкърти и да ми ги вземе.
Виж целия пост
# 4
И аз като Шанел - отказах ги от раз и пак пропуших. Тъй де, не ходя по мъже, не пия... То пък толкова праведна не бива.
Виж целия пост
# 5
Да,аз също не пия.
Виж целия пост
# 6
Ама аз не исках да ме поощрявате. Макар че ми става приятно.
Виж целия пост
# 7
Аз ги спрях преди 3 години, а проблема къде да си дена ръцете, го разреших като почнах да пия повече Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Спирала съм ги и пак съм ги почвала. И сега ги пуша. Много. Обаче ги мразя. Мазохизъм?
Виж целия пост
# 9
Два пъти съм ги спирала. И двата пъти поради бременност. Само това, че тровя бъдещото си дете бе способно да ме мотивира, нищо друго не помогна. Сега пак пуша, но мнооого по- малко, което си е почти победа.
Виж целия пост
# 10
И аз искам да ги спра. Ама явно недостатъчно. Ритнете ме и мен.
Виж целия пост
# 11

аз пък не се друсам....  Sunglasses
Виж целия пост
# 12

аз пък не се друсам....  Sunglasses

 Joy и аз  Hug
Виж целия пост
# 13
Купих си електронна цигара. Сега в чантата си нося цигарата и ... две кутии цигари.
С една дума не съм ги отказала. Успях на няколко пъти за кратко. Тогава увеличавах алкохола - трябваше да се прави нещо с ръцете.
Виж целия пост
# 14
Ха, и аз в отбора. Знам, че е вредно(то пък какво полезно остана), знам, че се охарчвам за глупости, ама това не ме мотивира. Само за двете бременности успях да ги откажа, но после.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия