Препарат за сваляне на тапет?

  • 15 878
  • 14
Позната ми каза, че е гледала по телевизията за такъв препарат, но не го е записала. Някой да го знае и къде се прадава?
Виж целия пост
# 1
Не съм чувала за такъв препарат.
Аз използвам вода с тапетно лепило.
Виж целия пост
# 2
Не съм чувала за такъв препарат.
Аз използвам вода с тапетно лепило.
А в какви пропорции - купих ме си апартамент - целия е с тапети?
Виж целия пост
# 3
Ти се радвай, че са само тапети. На мен ми се наложи да свалям от стените на половината спалня вмирисан корк, лепен с Ц200  Wink.
Не спазвах пропорция, рядка смес, която пръсках с помпичка от практикер за 3 лв. Simple Smile
Успех с тапетите. Дано не са по 5 пластта  Peace.
Виж целия пост
# 4
Когато сваляхме тапети, пръскахме с топла вода в пулверизаторно шише. Peace
За по-лесно може с мече и кофа.
Виж целия пост
# 5
Когато сваляхме тапети, пръскахме с топла вода в пулверизаторно шише. Peace


И аз така съм сваляла и то доста и става много лесно с по топла гореща вода и мокриш здравата и после с една шпакла и всичко пада.
Виж целия пост
# 6
Когато сваляхме тапети, пръскахме с топла вода в пулверизаторно шише. Peace


И аз така съм сваляла и то доста и става много лесно с по топла гореща вода и мокриш здравата и после с една шпакла и всичко пада.

PeaceДа, наистина става мн лесно. И ние ги сваляхме с шпакли  Peace
Виж целия пост
# 7
Когато сваляхме тапети, пръскахме с топла вода в пулверизаторно шише. Peace
За по-лесно може с мече и кофа.


Така ги свалихме и ние с помоща на шпакла.
Виж целия пост
# 8
Аз съм ползвала такъв препарат.Казва се Абльозер за сваляне на тапети разрежда се с 10 л вода и се мажат тапетите.Можеш да го намериш в магазините където продават тапети.
Виж целия пост
# 9
Аз знам два начина -  единия с вода и оцет - пръскаш и падат бързо. Опитвала съм го, действа.
Другия -  с гореща ютия -  прочетох го някъде тук, но не го пробвах...обяснението беше, че от топлината лепилото се размеквало или изсъхвало и падало по-лесно  newsm78
Виж целия пост
# 10
Когато сваляхме тапети, пръскахме с топла вода в пулверизаторно шише. Peace


И аз така съм сваляла и то доста и става много лесно с по топла гореща вода и мокриш здравата и после с една шпакла и всичко пада.

Това е най-добрият и най-бързият метод. Намокряш ги обилно и изчакваш 15-20 мин. да попие добре и да разтвори лепилото. После със шпаклата става без проблем. Peace
Виж целия пост
# 11
 newsm10   топла вода и шпакла
Виж целия пост
# 12
Мерси за идеите!
  bouquet
Следващия уикенд ще сваляме тапетите и ще споделя.
Виж целия пост
# 13
Успех за бързо и лесно сваляне на тапетите, ние като се нанесохме преди 4 години в апартамента , беше по същия начин, има някакъв препарат за сваляне но не вършеше кой знае каква работа от Практикер го бяхме взели. И с топла вода и шпакла пробвахме но все излизаха пластове един под друг и си беше кошмарно имаше и фототапет , а навремето какво е било това лепило здраво незная, та накрая ги сваляхме с ъглошлайфа, има преставка с телена четка и така вдига се прах, мокриш и така за половин ден свършихме.
Виж целия пост
# 14
Това го намерих в един форум за строителство - http://www.misiamoiatdom.com/index.php?page=operation_rem_wall_paper
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия