Банка повишава лихвените проценти по кредити

  • 1 662
  • 20
От следващия месец Сибанк повишава почти с 2% основния си лихвен процент по кредитите от 4.5% на 6.4%. Пускам темата за информация на всички засегнати, които за съжаление няма да са малко.
Виж целия пост
# 1
Нищо ново. Има и други такива банки.
Виж целия пост
# 2
До колкото знам за нови клиенти, а вече и за стари, всички банки са си вдигнали лихвените проценти!
Да живеят депозитите!
Виж целия пост
# 3
Ама за договори с вариращ лихвен процент ли? Защото ако е за фиксиран, нямат право.
А да се взема кредит с вариращ лихвен процент е много опасно и чисто самоубийство.
Виж целия пост
# 4
Хехех, нали не мислите, че кризата ще засегне само банките Twisted Evil
Гадничко, за потърпевшите, и мен в това число, но неизбежно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Дишайте спокойно. Другарят Станишев подготвя ново изказване.
Виж целия пост
# 6
То да беше само една банка ...
Виж целия пост
# 7
Аз работя в друга банка, но и при нас се увеличиха лихвите засега само за нови клиенти с 1 %. Но сега почти са спрели да дават кредити банките.
Виж целия пост
# 8
Ама за договори с вариращ лихвен процент ли? Защото ако е за фиксиран, нямат право.
А да се взема кредит с вариращ лихвен процент е много опасно и чисто самоубийство.

какво значи вариращ?
лихвите са еди си колко процента плюс основния лихвен процент обавен от БНБ. БНБ като дигне основния лихвен процент се вдигат всички лихви.
по моя кредит (взет преди повече от две години) вече два пъти ми дигаха лихвения процент доста преди да удари измислената им криза
е и?
Виж целия пост
# 9
Фиксирана лихва в България отдавна не съм виждала.
Виж целия пост
# 10
Фиксирана лихва в България отдавна не съм виждала.
И аз.

Нормално е, предречено при това.
Виж целия пост
# 11
Аз работя в друга банка, но и при нас се увеличиха лихвите засега само за нови клиенти с 1 %. Но сега почти са спрели да дават кредити банките.
Да, това е вярно- интересно какво ще последва ако рязко спадне търсенето на кредити- свива се потреблението, естествено и пазара на недвижими имоти, а може би след това и спад в цените им?
Виж целия пост
# 12
болна тема,за 1 година 3 пъти ни вдигат лихвата.ама така е като взехме парите на ниса лихва,искат да си компенсират,то е ясно.
Виж целия пост
# 13
а как трябва да те уведомят, че са ти увеличили лихвения процент? newsm78
Питам, защото имаме два заема към ОББ , и вкарваме все още старите вноски...предполагам , че ще си кажат без да ги питаме , ако са ги вдигнали Mr. Green...ама все пак , вие как разбрахте , че са ви вдигнали лихвения процент?
Виж целия пост
# 14
при нас куриер носиписмо в което е обяснено от коя дата се вдига и по колко трябва да внасяме на месец,носят едно извлечение по месеци и всеки месец колко лихви и т.н
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия