Трайно изправяне на коса

  • 4 458
  • 9
Разглеждах сайта на Златна рибка и попаднах на този крем. Някакви наблюдения? Ще се радвам, ако някой си е изправял трайно косата (без значение дали в салон или вкъщи) сподели мнение!
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз имам дългогодишен опит с химическото изправяне на коса, този крем не съм го ползвала,но съм ползвала много други, аз лично не бих ти препоръчала, казвам твърдо НЕ на тези продукти, съсипах си косата от тях, сега  едвам си я възтановявам .. Ползвам ги от години , защото нямам избор, прекалено ми е къдрава косата, това е единствения начин за мен, ако имах чуплива или леко кърава коса никога не бих си подложила на такава химия..Naughty
Виж целия пост
# 2
Една моя приятелка преди време си изправя бретона в Русе и е много доволна. Взели са й 15лв, но не е мръднал вече 2 месеца.
А за мазилата не знам не съм пробвала.
Виж целия пост
# 3
Аз имам дългогодишен опит с химическото изправяне на коса, този крем не съм го ползвала,но съм ползвала много други, аз лично не бих ти препоръчала, казвам твърдо НЕ на тези продукти, съсипах си косата от тях, сега  едвам си я възтановявам .. Ползвам ги от години , защото нямам избор, прекалено ми е къдрава косата, това е единствения начин за мен, ако имах чуплива или леко кърава коса никога не бих си подложила на такава химия..Naughty
но нали тя израства и се възстановява?!
 
Една моя приятелка преди време си изправя бретона в Русе и е много доволна. Взели са й 15лв, но не е мръднал вече 2 месеца.
А за мазилата не знам не съм пробвала.

това с бритона е идейно newsm78
Виж целия пост
# 4
Имам една приятелка, която също си беше изправяла само бретона преди години, но опита не беше нещо успешен  Thinking
Моята коса не е много къдрава - в корените е права, начупва се само по дължината. Много ми се иска да заместя с нещо постоянното изправяне с преса на всеки 3 дни. Но явно не е много разпространен метод (или поне сред форумките не е).  Peace
Виж целия пост
# 5
То страшна хамалогия...
Аз не бих използвала този крем.Според мен ще навредиш много на косата си.
Виж целия пост
# 6
interesen produkt no sigurno naistina ovrejda kosata i predpolagam vuob6te ne e prepora4itelno da go pravi6  v domashni usloviq po dobre da se doverish na frizior sklonna sum kum eksperimenti no v momenta kosata mi e leko postradala taka 4e 6te se vuzdarja i 6te iz4akam da vidq dali nqkoi drug 6te se prestrashi zashtoto mi omruzna ot postoqnnoto durpane s presa
Виж целия пост
# 7
Казвам ви от личен опит да не се мажете с такива химии, било то и в фризиорски салони, много уврежда косата и самия корен. Но всеки си пеценява за себе си..После да няма теми "Помощ, окапа ми косата"   Tired
Виж целия пост
# 8
mnogo veroiatno  newsm78
Виж целия пост
# 9
това с бритона е идейно newsm78

Тя се направи на каре с прав бретон. Косата й е чуплива и с пяна няма проблем, но бретона не може да си го изправя всеки ден и за това.
Заслужава си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия