Искам бебче

  • 1 739
  • 19
Здравейте!На 28г. от Бургас.Проблема ми е,че не мога да забременея.Имам нередовен цикъл.Ходих при двама специалисти,и дамата с различни мнения.Д-р Душепеев иска да ме лекува от кистозни яйчници ,да ми прави лапроскипия.Д-р Георгиев не вижда кисти,а малка матка и проблем в хормоните.Иска да ме лекува с противозъчатъчни поне за сега.Незная какво да правя.Двамата с мъжа ми мислим да посетим и д-р Дорийска.Пред нервна криза съм,а толкова искам бебче  Cry
Виж целия пост
# 1
От колко време правите опити?Ако е около 1г не си губи времето в Бургас ,там няма специалисти по стерилитет а се насочи към Пловдив,София ,Варна,Плевен.
Виж целия пост
# 2
От колко време правите опити?Ако е около 1г не си губи времето в Бургас ,там няма специалисти по стерилитет а се насочи към Пловдив,София ,Варна,Плевен.
Подкрепям напълно Peace Не си губи времето тук Naughty
Виж целия пост
# 3
определено трябва да потърсите и друго мнение.и се надявам скоро да се сдобиете с така желаното бебче.
Виж целия пост
# 4
Да Ви кажа честно около година опитваме.А и да си призная имам и друг проблем.Не ми се прави секс.Обичам съпруга си,когато го правим ми е много хубаво,но самата аз инициатива не поемам да го правим.Сякаш тялото ми не се нуждае от това.Преди години когато ходих на лекар ми предписаха Прогестерон да пия,тъй като тай ми е мин.количества,тогава да ви призная беше супер.На ден по 1 дори 2 пъти и то от моя страна.Но сега.. Crossing ArmsМисля си дали не изпускаме момента...Просто и аз незнам какво да мисля.Объркана съм .
Виж целия пост
# 5
Данинка, я започни отначало Thinking
Какви хормонални изследвания си правила? Нещо друго - овулация следиш ли, БТ, тестове, това-онова newsm78
По принцип желанието за секс се усилва непосредствено преди и по време на овулация, а не след нея, когато би трябвало да си приемала прогестерона newsm78
Честно казано, не си спомням прогестероновите препарати да са имали такова действие при мен, което разбира се не означава, че не може да имат Thinking
Виж целия пост
# 6
Хормоналните изследвания ги правих на 3-4 ден от менструацията,а другите на 19-я ден.Та доколкото разбрах прогестерона ми е много малък и някъкав LHD.Ову тестове правих 3 месеца,като за тези месеци ми дойде само 2 пъти и овулация нямах.Даже още 1акам да ми дойде.бременост няма. Cry
Виж целия пост
# 7
Хм, а овулация в цикъла, когато изследва прогестерон, беше ли доказана newsm78 И защо на 19-ти ден, колко дни ти е цикълът Thinking
Според мен е възможно липсата на сексуално желание да е на хормонална основа, ако си сигурна, че не е на психологическа, по някаква причина Rolling Eyes Но не мисля, че точно прогестеронът е причина за липсата на сексуално желание; все пак ще се поразровя из нещата, които съм събирала като материали през последните години Peace
Виж целия пост
# 8
От колко време правите опити?Ако е около 1г не си губи времето в Бургас ,там няма специалисти по стерилитет а се насочи към Пловдив,София ,Варна,Плевен.

 Peace
Моля те при такива противоречиви мнения  не прибързвай, обърни се към някоя специализирана клиника.
Виж целия пост
# 9
Здравей Данинка,при такива мнения и на двата лекари мога да ти препоръчам само друг лекар,аз живея в Плевен и за мен най-добрите лекари са проф.Горчев и доц.Томов,те работят заедно в една клиника.Според мен те са най-добрите специалисти,знам че е далеко,но невярвам,че на една жена която мечтае за бебче разстоянието ще й   bouquet попречи.
Виж целия пост
# 10
Трето мнение, при специалист!
Виж целия пост
# 11
Както са ти казали момичетата,потърси и друго мнение(за предпочитане в специализирана клиника).Успех  Hug
Виж целия пост
# 12
Благодаря на всички!Много сте мили и много  ми помогнахте.Ще търсим и друг специалист,но все още не можем да се насочим към някой.Някой ако знае специалист във Варна и техните координати ,ще съм много благодарна.  bouquet
Виж целия пост
# 13
специалист по стерилитет ли?
Виж целия пост
# 14
потърси и трето мнение в клиника с утвърдени специалисти. Никой не е казал че трябва да е по стерилитет. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия