Кожни болести - лихен рубер планус-лечение

  • 8 501
  • 4
Ами това е - лихен рубер планус....коварно кожно заболяване,  #Crazyпояви се по краката и ръцете на баща ми. Моля Ви  Praynig Praynig Praynigако някой от вас страда от подобно заболяване да сподели как го лекува, ходихме вече при доста кожни лекари и....резултат почти няма..много съм притеснена...моля ви помогнете ако знаете нещо за тази диагнозаа....
Виж целия пост
# 1
Детето ми е с такова заболяване.Има бели петна като витилиго,които са от 3 години и не се махат с нищо.На бащати какви са петната.
Виж целия пост
# 2
Неговите не са петна, по скоро кожни плаки, които приличат на херпес, но само външно ....розовочервени са на цвят...за установяване на това заболяване му взеха биопсия дори... Thinking
Виж целия пост
# 3
Значи е различно от на дъщеря ми.За нея казаха ,че е рядко срещана форма на лихен Рубер и че може и да не се излекува напълно.Предписваха ни стероидни кремчета ,но с никакъв резултат и аз спрях да я мажа.Много коварно заболяване,консултирайте се и с други дерматолози,може би народна медицина.Пробвали ли сте с крем от невен?
Виж целия пост
# 4
Не, не сме пробвали... Thinkingа наистина добър кожен лекар тук в София дали знае някой,  #Crazy #Crazy #Crazyискам специалист, който да вземе присърце проблема, а не само да изпише поредната си рецепта.... #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия