Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 4

  • 31 736
  • 449

Срокове и цени за доставка:

При пускане на поръчката ще ви потвърдят срок за доставка - 1 месец, но обикновенно той е около 2 седмици.

Цената за доставка зависи от цената на поръчката ви - за стоки на стойност до $75 цената за доставка е $27.99. Точните цифри можете да видите тук

Поръчката се обработва в рамките на 2-5 работни дни, след което ще получите писмо - Shipment Confirmation. Там те винаги пишат по какъв начин изпращат поръчката ви: Overseas (обикновенна поща) или UPS Air.

Мита:

За поръчките над 45 евро (или над 22 евро, ако се изпращат по UPS) се дължи 12% мито, 20% ДДС. За обувките мито е 7%, също така ще ви начислят и антидъмингово мито в размер на 16,5%, ако са произведени в Китай. Плюс ще имате разходи за попълване на митн. декларация и цесия. Разбира се, винаги има фактор късмет.

Кодове за намаления:

Много често кодовете важат само за територия на САЩ и Канада, обаче време от време може да се намери онзи код, който наистина ще ви намали цената. Един от многото сайтове за проверка е
RetailMeNot или ги потърсете в Google по Victoria's Secret Coupon Codes. Внимание! Няма работещ код за безплатна доставка до България!

Размери на дрехи и сутиени
Размери на дрехи и сутиени
Размери на обувки:
37 отговаря на 7, 38 на 8 и т.н.

Кратко упътване за пазаруването

Понеже в темата е забранено да се публикуват обяви, неуспешните си покупки можете да пуснете тук:
НАШИТЕ НЕУСПЕШНИ ПОКУПКИ
име и парола: vsecret


Предишните ни теми:
Тема 1 Тема 2
Тема 3 Тема 4

Виж целия пост
# 1
Все по-хубава тема Simple Smile
Виж целия пост
# 2
4естито  Mr. Green
и аз 4акам поредната си порь4ка  Flutter
Виж целия пост
# 3
Аз от последната ми сага с митницата, заради бельо не се престрашавам да поръчвам пак.... Sick
А как съм си харесала 1-2 чанти... Whistling
Виж целия пост
# 4
Вместо запис показвам очилата, които получих - в розово и синьо  Hug
Виж целия пост
# 5
Здравейте. И аз да се разпиша - чакам да пристигне ето това - http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=5184  в червено
и това http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … OO&rfnbr=5432

Има подарък 3 лип глоса ако си купиш пуловер, както и ми направиха 30 долара отстъпка за покупка над 150 долара. За доставка ползвам бгшоперите, така си спестявам разправиите с митница.
Виж целия пост
# 6
аз получих ето това палто,но сьм се подценила  Embarassed малко ми е малко  Crossing Arms

http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … OO&rfnbr=5432

мина и през митница и стана солено Rolling Eyes но някой ако прояви интерес,мога да му го дам на цената от сайта само  Peace
рамера е XS ,4ервено
Виж целия пост
# 7
gadamer, пиши за колко време ти е пристигнала поръчката и дали си доволна!
Виж целия пост
# 8
Ще напиша - предполагам, че за 3 дена е до адреса в САЩ и после още 6 дни до БГ.

Jvd - Палтото е много хубаво, но не  е мой размер.
Виж целия пост
# 9
Ще напиша - предполагам, че за 3 дена е до адреса в САЩ и после още 6 дни до БГ.

Jvd - Палтото е много хубаво, но не  е мой размер.

мерси  Hug хубаво е да,но ми е малко  Confused
колко пари ти излезе доставката с бгшопнер?
Виж целия пост
# 10
Ами аз съм поръчала и други неща от други сайтове и използвах всичко с една доставка да дойде. Иначе преди тази поръчка за едни ботуши и една чанта ми взеха общо 39 долара - доставка до БГ + тяхната такса. Сега за палтото и пуловера общо е 86 долара - 40 долара тяхна такса и 46 долара доставка до БГ, но са много поръчаните неща. В таксата си слагат и това, че те купуват стоката, аз само пращам парите. Както  и факта, че ти носят нещата вкъщи, а не на митница и се избягват митата.
Виж целия пост
# 11
Айде и аз в новата темичка  Grinning

Успешно пазаруване на всички  Hug Hug
Виж целия пост
# 12
айде и аз да се запиша в темичката Simple Smile
Виж целия пост
# 13
хайде и аз в темата

Лу   Hug  може ли да ми дадеш линк към ризката  Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
хайде и аз в темата

Лу   Hug  може ли да ми дадеш линк към ризката  Heart Eyes
ето ти Simple Smile http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … IL&rfnbr=3946

Лу а дали може една сним4ица да и направиш Crazy?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия