спорт за първокласник, без карате и плуване??? В Пловдив ???

  • 753
  • 7
Ами това е - искам моя енергичен пълвокласник да го запиша на някакъв спорт! Плуването го изключвам заради сериозни проблеми с ушите. Каратето - поради мн. причини! Дайте идеи  Hug Обожава да рита топка - има ил футбол или пък лека атлетика???
Виж целия пост
# 1
Тенис?

Дъщеря ми тренира от 5-годишна, много й харесва. Естествено, всичко зависи от треньора, нашият има подход към децата, въпреки че по принцип е треньор на възрастни.
Виж целия пост
# 2
А къде го тренирате зимата?
Виж целия пост
# 3
На закрито, има зала.

Тенис с тренировки на закрито би могло да има на някой стадион, а ако няма зала, през зимата опъват "балон" над корта, и пак е на закрито.
Виж целия пост
# 4
Пак не разбарх за кой град става въпрос?
Виж целия пост
# 5
Ние сме в София, но съм сигурна, че и при вас може да се намери такова място  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
За футбол попитай на стадион "Ботев" или "Локомотив".
Тенис-кортове има на стадион Пловдив, над техникума по дървообработване, на Лаута (зимата тренират в Панаира, мисля)...
Фехтовка има на Пещерско шосе 133, с/у супермаркет "Лекси".
У-шу има в "Паисий Хилендарски" и  "Душо Хаджидеков".
Шах има с/у Евмолпия.
Виж целия пост
# 7
За футбол попитай на стадион "Ботев" или "Локомотив".
Тенис-кортове има на стадион Пловдив, над техникума по дървообработване, на Лаута (зимата тренират в Панаира, мисля)...
Фехтовка има на Пещерско шосе 133, с/у супермаркет "Лекси".
У-шу има в "Паисий Хилендарски" и  "Душо Хаджидеков".
Шах има с/у Евмолпия.
мерси за изчерпателния отговор   bouquet дано взимат и деца без футболен талант , а просто да ритат   Praynig че сега това е много актуално при нас !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия