Косата, стилизантите и боядисването

  • 667
  • 7

Здравейте

надявам се да получа отговор на въпроса ми
Знам, че преди боядисване косата не трябва да е чиста

но как стои въпросът със стилизиращите продукти - трябва ли да се измият предишния ден или няма проблем да се боядиса и с тях?
Виж целия пост
# 1
Не знам до колко ще е адекватен моя отговор, но аз винаги ката процедирам  Mr. Green понеже косата трябва да е 'мръсна' (на ден два при мен) а аз винаги използвам стилизанти, никога не ги измивам само тях - боядисвам се със стилизантите  Mr. Green
Май не съм споменавала на фризьорката, че съм с пяна за коса и лак примерно, но и те не ме питат  Mr. Green пък и до сега не е било да не ме хване боята или да се промени цвета  Peace
Виж целия пост
# 2
Не мия стилизантите...фризьорката знае за тях и няма проблеми... Mr. Green боядисва ме нормално... Peace
Виж целия пост
# 3
Някой ми беше казал, че от стилизантите не хващала боята. Да, ама не - хваща си.
Виж целия пост
# 4
И аз не мисля,че има проблем.Даже фризьорът ми ми е казвал,че колкото е по-мръсна косата и колкото повече стилизанти има е по-добре. Whistling
Виж целия пост
# 5
Благодаря на всички за отговорите
няма да я мия, само ще я разреша добре преди това
Виж целия пост
# 6
Стилизанти не ползвам. Може би ако съдържат силикон/кристали например/, трябва да се измиват.
Но относно на чиста или мръсна коса се нанася боята- на моята пише, че трябва да е чиста, но не мокра.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Ходила съм с кристали, пяна и лак...боята хваща перфектно...мисля, че тези бои във фризьорските салони се нанасят на мръсна коса...т.е нямат специално изискване да се нанася на чиста коса Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия