проблем с цикала

  • 1 622
  • 14
Здравейте др. Райкова. Аз имам проблем , преди всеки цикъл ми цапа розово 1-2 дни след това спира , на другият ден ме заболява корем и ми идва като трае 3-4 дни и свършва . Ходих на лекар а тои нищо не ми каза по този повод само ме изпрати за редовната ми цитонамаска която отново е хубава както казва той. Моля кажете ми нормално ли е това или не ?
Виж целия пост
# 1
Не е много нормално,особено ако преди не сте имали такъм проблем;от кога са тези промени в цикъла?
Виж целия пост
# 2
Здравейте! този проблем ми е от 5-6 месеца и всеки месец е различно само датата е същата , но понякога се чудя коя дата да броя /на цапане или на кръв/. Какво да правя моля помогнете? Тук има двама лекари които един на друг си противоречат ,а за Бургас нямам тази възможност да си позволя / поне при тези дето не ги плюят/. Много благодаря за вниманието което ми отделяте, кажете какво да правя?
Виж целия пост
# 3
Има неща за които не мога да гадая;ще бъде доста несериозно да Ви дам правилен съвет без да съм  ви прегледала и установила защо са тези Ваши оплаквания;пишете ми в кой град живеете и аз мога да Ви препоръчам някои колега там.
Виж целия пост
# 4
 Stop  Аз живея в гр.Поморие обл. Бургас благодаря ви предварително и ще ви информирам за всичко.
Виж целия пост
# 5
защо неми отговаряте докторе???????????
Виж целия пост
# 6
Moga da Vi preporacham doktor v Burgas.
Виж целия пост
# 7
ами кажете кой???
Виж целия пост
# 8
 Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 9
 Whistling
Виж целия пост
# 10
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Д-р Душепеев
Виж целия пост
# 12
добре но къде работи?
Виж целия пост
# 13
В Бургас;в болницата.0888628564
Виж целия пост
# 14
Благодаря  Flutter  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия