За много неща казва "няма" - дали е просто период?

  • 1 209
  • 21
Здравейте, момичета,
от известно време съм се видяла в чудо със сина ми. Уж беше много послушен и с всичко се съгласяваше, сега от няколко седмици насам за много неща казва "няма" - големи кандърми падат най-вече за смяната на памперсите и обличането. Понякога изпада в такика истерии - реве, дърпа си дрехите, абе страшна работа...
Чудех се дали е просто период или въпрос на възпитание? newsm78 Има ли и при вас такива случаи и дали това отминава?
Виж целия пост
# 1
НЯМА и НЕ - да период е. Отминава.
Виж целия пост
# 2
Към втората година идва точно периода на НЕ-то.
Виж целия пост
# 3
Дъщеря ми е малко по-голяма от сина ти.
Същата работа.
Според мен е опит да проявяват характер и индивидуалност.
Гледам да я обличам докато съм и пуснала някакво филмче.
Или използвам майтапчийски начини от типа "обличане на боди през краката", като се кикотим.
И вече явно сме навлезли в период, в който тя настоява сама да си избира дрехите.
По този повод съм прибрала всички сандали и летни рокли.  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Към втората година идва точно периода на НЕ-то.
PeaceМоят син вече е аха-аха в този период.Но сигурното е ,че преминава Peace
Виж целия пост
# 5

Период е, не му показвай колко те изкарва извън нерви това, за да премине по-бързо  Wink Като се заинати, остави го да позабрави 2 минути и пробвай пак  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
И моя е в такава фаза вече два месеца и като гледам края и не се вижда.  Laughing
За всичко не и няма, дори за неща които иска, първо казва няма и после като осмисли каква съм му казала се съгласява.
Аз се осланям точно на това ухо - че е период и ще отмине, че иначе не ми се мисли.
Виж целия пост
# 7
Здравейте, момичета,
от известно време съм се видяла в чудо със сина ми. Уж беше много послушен и с всичко се съгласяваше, сега от няколко седмици насам за много неща казва "няма" - големи кандърми падат най-вече за смяната на памперсите и обличането. Понякога изпада в такика истерии - реве, дърпа си дрехите, абе страшна работа...
Чудех се дали е просто период или въпрос на възпитание? newsm78 Има ли и при вас такива случаи и дали това отминава?
 
 при нас положението е същото!Аз мисля,че ще отмине с възраста!В един момент ще разбере,че с няма не се постига нищо хубаво!!! Peace
Виж целия пост
# 8
Същата работа е и с една моя позната,детето и на всяка дума казва'няма'

но ще отмине,моя син е на тема пък'Дай' Laughing
Виж целия пост
# 9
Правилно са ти казали мамите по-горе.И сина ми е в тази фаза Crazy
Виж целия пост
# 10
Малката ми дъщеря е точно в този период.
Минала съм го вече с каката и го приемам спокойно. Ще отмине и при вас, не се притеснявай.
  Peace
Виж целия пост
# 11
Повечето деца имат такъв период, включително и синът ми.Мислех си, че експериментира докъде ще стигне моето търпение. Wink
Виж целия пост
# 12
и аз мисля че е период Peace
Виж целия пост
# 13
Момичета, благодаря ви. Доста успокоително звучите.
Виж целия пост
# 14
Според мене период (поне се надявам)- моята като й расте зъб прави така- по това познавам Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия