Кои са "трудните" зодии?

  • 19 065
  • 135
 newsm78 Здравейте! Когато става въпрос за бебнце и решим да го планираме, се замисляме каква зодия искаме да бъде то и каква бихме избегнали. Ясно е, че всичко е Божа работа и каквото дойде, все ще е добро, но все пак, как да изчисля зодията на моето бебче. Валидна ли е формулата: датата на последния цикъл, 7 дни след него, плюс 9 месеца? Вие опитвали ли сте да "изчислите" зодията на бебето? Кои зодии предпочитате и кои смятате за по-трудни. Аз например, бих искала да избегна Рак и близнаци.  bowuu
Виж целия пост
# 1
Да ти имам дерта! Wink
 Формулата е валидна-така приблизително се определя датата на термина.
П.П. Иначе и аз уж хич недолюбвах близнаците, но накрая се омъжих за един от най-изявените им представители.
Виж целия пост
# 2
Не съм се опитвала и не мисля да го правя, от 4 години и повече само се надявам да имам бебе и хич нямам претенции към зодията му.
А ..и аз съм от трудните .
Виж целия пост
# 3
няма "трудни" зодии момиче. има характери, които ако искаш да оформиш ще трябва да се постараеш. милиони хора с една и съща зодия имата толкова различни и несъвместими характери, че чак ще ти е трудно да повярваш ...
Виж целия пост
# 4
Това със зодиите не е особено важно. Всеки човек си е индивидуален характер, независимо от зодията. Но да речерм.. козирог...
Виж целия пост
# 5
Никога не съм се интересувала от зодии, като започнахме да планираме първото, го смятахме да е козирог. Второто, вече без толкова ентусиазъм-някъде за овен го гласихме. Ако не ти се смятат лентичките да ти кажа- и двамата са през юли.  Joy Joy Разбираш , нали?  Wink
Виж целия пост
# 6
Важен е характерът (човек си се ражда с него и той е строго индивидуален) и възпитанието (това, което дават родителите). Зодиите за мен са чиста проба забавление и нищо повече...
Виж целия пост
# 7
По мой опит трудни са Скорпион и Близнаци  Mr. Green Но сега сериозно, изобщо не гледайте зодията, защото всяка си има плюсове и минуси, едва ли има привилегировани зодии.
Виж целия пост
# 8
Божа работа си е това. И да го планираш, едва ли ще се случи както го мислиш. А за раците и близнаците съм съгласна - колкото са чаровни, толкова са и мъчни.
Виж целия пост
# 9
Мечтая си за това как някой ден всички трудности и препятствия ще са зад гърба ни и ще гушнем така мечтаното детенце... изобщо не му придирям за зодията...
Иначе, най-трудни са ми рибите. Така и не се научих да ги разбирам... Вече започвам да се чудя дали проблема не е в моя телевизор  Mr. Green
Че какво им е на раците, бе  Mr. Green Мили хора... само да не им стъпваш на опашката  Laughing
Виж целия пост
# 10
 Thinking Ясно, че зодията не е определящ фактор за характера, но ...
Това, което не харесвам в раците е, че често не знаят накъде вървят и са доста "сръдливи", а на близнаците - че не знаеш в кой момент кой от двамата в тях се проявява. Да разбирам ли, че никоя от вас не се е опитвала да избира или да избягва зодия на детето си? Иначе, както споменах, факт е, че каквото и да е - ще му се радваме!
Виж целия пост
# 11
Аз мисля, че зодията не определя в голяма степен характера на човека. Най-важното е семейната среда, възпитанието, модела на поведение, който детето ще вижда у родителите. Това са определящите и важни неща. Има и доста свестни хора от не особено сполучливи семейства, но като цяло когато детето се гледа в спокойна среда, изпълнена с любов, нежност, разбирателство, когато вижда как баща му обича майка му, когато е свидетел на хармония, то при всички положения ще израсне добър човек. И друго нещо - на теб може да не ти допада определена зодия, но на друг ще му харесва. Аз например се разбирам чудесно с близнаци и рак, но не понасям скорпион и риби. Така че проблема ти е никакъв!
Виж целия пост
# 12
Знам за раците  Mr. Green. Аз съм рак. Майка ми е рак. Вуйчо ми е рак. Дядо ми е рак, и сестра му-близначка, съответно. Представяй си...
Баща ми казва, че хората умирали от рак, той щял да умре от два рака  Laughing
Ама детенце рак се гледа лесно, от друга страна. Ако не ти увиснат ръцете да го гушкаш, да му се радваш и да го заливаш с потоци от обич. Не е добра идея за по сдържани емоционално родители да си направят раче. Ама... каквото дойде.
Иначе, преди две години ние тръгнахме за скорпионче... аз де, мъжа ми като разбре, каза само: "Лелеее, дано не е станало този месец!"  Joy
Виж целия пост
# 13
Че то по тази логика може да приемем, че има и "трудни" зодии на родителите. Хората от "трудни" зодии дали да имат деца? Twisted Evil

... Да разбирам ли, че никоя от вас не се е опитвала да избира или да избягва зодия на детето си?...

Не знам за другите. За мен беше важно да имам деца и да са живи и здрави - за зодиите дори не съм се сещала...
Виж целия пост
# 14
Не съм избирала зодия за детето си.Тревожех се само дали ще се роди живо и здраво.
А ти обмисли ли всички останали неща, които ти предстоят освен зодията на бъдещото бебе? Защото, вярвай ми, те могат да се окажат много по-съществени и важни от зодията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия