Лесна, евтина и вкусна торта!

  • 7 747
  • 13
Източникът е колежка на свеки, а рецептата е следната:

Продукти: един козунак, 1л. прясно мляко, нешесте ванилия или др., захар на вкус.

Козунакът се оставя в хладилника за няколко часа. Като се постегне се реже на тънки филиики. Прави се нешестето и се редуват ред козунак, ред нешесте. Престоява една нощ в хладилника.

Аз направих двойна доза в по-голяма тавичка и се получи чудесна торта, която изчезна за отрицателно време.  Crazy
Виж целия пост
# 1
Има подобни рецепти за тортички,но те май се появяват във форума след Великден Mr. GreenДа ,наистина е вкусна ......благодаря,че напомни Peace
Виж целия пост
# 2
Супер рецепта. Добре, че написах "коунак" в търсачката.
Виж целия пост
# 3
Много хубава рецепа  но няма ли нещо по впечатляващо.(нищо лично)
Виж целия пост
# 4
Много хубава рецепа  но няма ли нещо по впечатляващо.(нищо лично)
Заглавието на темата е "Лесна, евтина и вкусна торта", не впечатляваща. (Не го приемам лично  Grinning)
Виж целия пост
# 5
Много хубава рецепа  но няма ли нещо по впечатляващо.(нищо лично)

Чакаме ти да я напишеш....
Нищо лично.
Виж целия пост
# 6
Наистина е много вкусна тази тортичка.Аз също я правя с тази разлика,че леко сиропирам козуначените парченца с карамелов сироп,по скоро напръсквам.
Виж целия пост
# 7
наистина е много лесна, евтина и най-важното мноооого вкусна тази тортичка  Peace 
Виж целия пост
# 8
тази торта, обикновено я правя след видикден, като ми остане от козунака Mr. Green
Виж целия пост
# 9
тази торта, обикновено я правя след видикден, като ми остане от козунака Mr. Green

И при нас е така  Peace
Виж целия пост
# 10
  Липсват яйцата за крем-карамелената торта с козунак, и бисквитки обикновени на мястото на козунака за бисквитена торта.   Grinning
  Важното е, че е бърза и евтина и за всеки вкус има вариации  Peace
  Не се и съмнявам, че е вкусна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Ще опитаме за разнообразие.
Виж целия пост
# 12
С козунак само след Великден.
Но с кисело мляко или заквасена сметана.Напояват се блатовете
Виж целия пост
# 13
С козунак само след Великден.
Но с кисело мляко или заквасена сметана.Напояват се блатовете

Заместваш крема с кисело мляко ли? Обясни подробно, че ме заинтригува.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия