Бронховаксом + ЕДЛикуид for kids

  • 1 671
  • 3
Искам да попитам дали някой дава тези два продукта в комбинация и как. Моя син е на три годинки и понеже много често боледува му предписаха Брохноваксом за 3 месеца, като 10 дни го пие, а 20 почива. Питах педиатъра дали може да му давам и сиропчето ЕДЛикуид за деца и той каза, че може в дните, когато не пие Бронховаксом-а. Тоест да ги редувам....Обаче в листовката към сиропа пише да се пие 30 дни и 15 да се почива...Та затова ще съм благодарна ако някой сподели опит, че вече не знам на кого да вярвам и аз Tired
Виж целия пост
# 1
Аз съм давала само бронховаксом на дъщеря ми миналата година, сега пак го пие, защото съм много доволна. Давах три поредни месеца в продължение на 10 дни. Педито каза, че е важно всеки месец да започвам на едно и също число - тоест, ако започна от 3-ти, следващия месец пак да е от 3-ти, третият - отново от 3-ти. Не ми е казала да броя междинните дни. Сиропчето обаче не съм давала. Но пък съм й давала мултивитамини Саностол, което е горе-долу същото. Давах ги успоредно с бронховаксома. Дано съм ти била полезна. Питай пак педиатъра, ако не си сигурна точно как да процедираш.
Виж целия пост
# 2
Това за Бронховаксон-а ясно....и аз така го давам...ама те педиатрите не са много запознати в повечето случаи с алтернативните препарати, като хомеопатия или фитопродукти....Е, не всички де, но поне в моя случай се съмнявам Confused Затова ми беше интересно дали някой е ползвал тази комбинация...
Виж целия пост
# 3
По принцип може да даваш успоредно с Бронховаксома, защото той повишава защитата на организма към заболявания на дихателните пътища, а мултивитаминните сиропи набавят повече витамини на организма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия