Шоколадови бонбони с вкус на кафе ?????

  • 1 270
  • 6
Момичета , преди няколко години си купих от касата на един магазин много вкусни шоколадови бонбони в индивидуална опаковка със силно изразен  вкус на кафе .
Изобщо не помня името на бонбоните , само помня че бяха във тъмна опаковка кафяво/черна и бяха престъпно вкусни въпросните бонбони.Не бяха български .
Предполагам че никой няма да знае кво съм яла преди една  две години , но пък може да ми помогне със съвет какви бонбони или шоколад или десерт който да има вкус на кафе да си купя и от къде .
Очаквам предложения .
Виж целия пост
# 1
днес сутринта ме почерпиха с един такъв.

шоколад и вътре течен пълнеж от кафе.
шоколадът не беше нищо особено, но пълнежът беше хубав.

не погледнах как се казват.
май пралини с кафе или нещо подобно.

черна индивидуална опаковка... Peace
дано някой се сети как се казват...
Виж целия пост
# 2
Тия които аз ядох бяха с консистенцията на едно времешните десертчета "Чайка" , ако ги помниш .Тоест твърди ...
Благодаря ти .
Виж целия пост
# 3
И аз не им помня името, но дълго време ги продаваха в магазинчетата за кафе като бонбони на грамаж. Ако някъде около вас са останали такива магазинчета можеш да пробваш - познават се лесно, защото са единствените с тъмна опаковка, всички други са цветни. Говоря за магазинчетата, където се продават кафе и сладкиши (ако има място де). До нас все още има две такива, но забелязвам, че бавно започват да залязват.
Виж целия пост
# 4
Шоколад с вкус на кафе има Lindt. Страхотен е!
Виж целия пост
# 5
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 6
Миналата събота ги гледах в Метро. Имаше едни  бонбони в кутия, около 12-15 бр за около 7-8 лв.
Продаваха отделно в едни големи пакети кефеени зърна в шоколад, но не съм ги пробвала
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия