Ирисова диагностика

  • 11 832
  • 15
Какво мислите за ирисовата диагностика? Не знам дали тук трябваше да пусна тази тема, ако не е за тук, моля да ме извините! Другата седмица съм си взела час за такъв лекар и не знам какво да очаквам...
Виж целия пост
# 1
Аз бях чувала за един много добър лекар, едно време в Пирогов. И имам познати, които са ходили на ирисова диагностика и са оставали доволни.
Зависи за какво ще ходиш и дали може да му се има вяра.
Виж целия пост
# 2
Става въпрос за Милко Тошков-онзи дето е измислил хапчетата на билкова основа. Похвалиха ми го, че бил много добър диагностик. Някой дали има отзиви за него?
Виж целия пост
# 3
Зависи за какво ще ходиш - аз нямам впечатления за него, но с други диагностици загубих 2 години докато не посетих клиника по стерилитет.
дано останеш доволна.
Виж целия пост
# 4
Преди десетина години посетих такъв специалист , който ми наговори много неща и аз разбира се не му повярвах.
Сега след толкова време разбирам че за много неща е бил прав.
Виж целия пост
# 5
И аз мисля - зависи за какво ще ходиш .
Преди  години посетих ирисов диагностик по повод стерилитет. Диагнозата беше - запушени тръби. Последващата цветна снимка и лапароскопия потвърдиха тази диагноза.
В последствие се оказа, 4е имам и генетичен проблем - склонност към тромбофилия. Правиха ми генетични изследвания в клиника по стерилитет. Без подходящата терапия най-вероятно нямаше да мога да изкарам докрай бременността си, тъй като ве4е имах един аборт.
Обобщението е: в моя случай диагнозата беше вярна, но непълна!
Виж целия пост
# 6
От няколко години имам проблем с цикъла. Като ми дойде не ми спира много дълго време, а пък като ми спре няколко месеца всичко е наред и изведнъж ми спира и го няма пак няколко месеца. Ходила съм при много лекари и всички ми изписват най-различни таблетки, но резултат няма. Резултата е, че за 3 години горе-долу сигурно съм качила над 20 килограма и не мога да ги сваля. Миналата година си правих хормонални изследвания и за учудване на лекарите всичко ми беше в норма. Уж всичко е наред, а проблема е налице. Нямам аборт и никога не съм пила преди противозачатъчни. Преди няколко месеца, до като имах цикъл започнах да си следя БТ, за да видим дали има ову и точно когато започнах да я следя ми спря. Сега вече не ми се ходи пак при доктора, защото ще ми пише хормонални таблетки за да ми го предизвика както предните пъти, абе само се въртя в един затворен кръг... и нищо .Затова съм решила да пробвам да ми направят ирисова диагностика, пък може и от там нещо да изскочи, знам ли?
Виж целия пост
# 7
Вижте  в тази тема постовете на Сладкишче и ако искате повече информация можете да и пишете на ЛС.
Понеже и аз се интересувах от темата - тя не е особено доволна от резултата от Ирисовата диагностика, но най-добре все пак се обърнете към нея за подробности.
Виж целия пост
# 8
Момичета стискайте ми палци-утре ще ставам рано и ще пътувам до София. Имам час при лекар-ще ми правят ирисова диагностика и малко се притеснявам.
Виж целия пост
# 9

sve_georgieva
Пиши как е минало при док
Виж целия пост
# 10
Здравейте момичета! Извинявайте, че не съм писала, но такъв грип ме е налегнал че....Прегледа мина нормално и нищо ново с една дума. Каза ми, че трябва да сваля някое килце, аз си го знаех и без да отида при него. Предписа ми от неговите таблетки за нормализиране на цикъла, сега ги пия и ще видим какво ще стане. Мисля че ще имам резултат от тях защото от вчера, като че ли имам лека болка, като преди цикъл. За сега все още ми го няма, но дано да ми дойде. Като изключим настинката общо взето се чувствам добре. Аз имам проблем с ходенето до тоалетната. Предписа ми таблетки и за стомаха и да видим...Каза ми след три месеца да отида пак на преглед и че няма нищо обезпокояващо и всичко ще си дойде на мястото. Трябва да се успокоя и да спра да мисля за проблема, но не знам как ще стане! И таблетки за нервите ми предписа, че наистина съм много изнервена и притеснена. Дано всичко има успешен край! Желая късмет и успех на всички ни! newsm17
Виж целия пост
# 11
Щом е казал спокойствие значи спокойствие Naughty
А това найстина е ключът към успеха.Друг е въпроса че в днешно време това е трудно Hug
Виж целия пост
# 12
здравейте моми4ета,мога да ви посъветвам да опитате с ирисовата диагностика при билкаря Миланов който живее в Симеоново ,тои е ирисолог и билкар.диагностиката е безплатна ,заплащат се само билките около 20 лв. има изклю4ителни резултати.контакт с него може да намерите в google .успех на вси4ки
Виж целия пост
# 13
Здравейте всички! mamt, ти ходила ли си при този билкар? Пиши моля те,  какви са ти впечатленията? Благодаря ти предварително!
Виж целия пост
# 14
да аз пия билки от 2 месеца и се чувствам много добре,казаха ми 4е най тежкия слу4ай на  стерилна двойка при която мъжът е бил с 0 броя сперматозоиди ,една година по късно тя е бременна.......,но са били много постоянни ,пили са ги много стриктно.това е най тежкия и продължителен слу4ай..................... успех постигат и с по малко време............... УСПЕХ НА ВСИ4КИ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ............
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия