Моля, препоръчайте ми акушер-гинеколог в Окръжна болница - София

  • 11 419
  • 10
Аз лично не познавам никого там, нито съм чувала препоръки. Моя приятелка обаче иска да избере там свой АГ доктор, защото сегашната не й обръща достатъчно внимание. Благодаря  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Красимира Жекова- завеждащ родилно отделение
Надежда Станчева
Светлана Кинкина
Георги Шуманов

Все добри специалисти.
И четиримата изброени бяха по време на моето раждане.
Виж целия пост
# 2
Красимира Жекова- завеждащ родилно отделение

С две ръце и два крака ЗА! Тя е моят лекар!
Виж целия пост
# 3
Много ви благодаря, може би ще си позволя да ви притесня още веднъж за координати   bouquet
Виж целия пост
# 4
д-р Кръстев  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз също имам въпрос и ще се включа в темата. Интересувам се от ЖК в Окръжна. Някой ходил ли е там. Аз посещавам двама доктори в момента, които ме следят, но искам и на ЖК по здравната каса да се запиша- за някое безплатно изследване и за болнични. Та това конкретно ме интересува, а не дали е много добър доктора, така или иначе няма да разчитам на професионализма му особено.
 Вече два пъти по спешност ми се наложи да ида до Окръжна и попаднах на д-р Елка Георгиева. Странна птица, бих добавила малко луда, но се разбрах бързо с нея и евентуално към нея съм се насочила. За нея намерих две-три мнения - все отрицателни. Така че някой да даде съвет, ако има възможност.
Виж целия пост
# 6
Още един глас за д-р. Жекова.
Страхотен лекар е тя. Координати май не са ти необходими, тя е завеждащ родилното и е там постоянно - присъства на почти всички раждания, наобикаля родилките, преглежда... почти ми се струва невероятно приятелката ти да отиде и тя да не е там. /разбира се, ако потрябва пиши, ще издиря тел./
Виж целия пост
# 7
desive78 Отиди в Окръжна болница от централния вход направо в кабинет 13 /в дъното на коридора/ последната врата вляво. Там е акушерка Милка Георгиева. Попитай нея дали има изобщо ЖК в болницата, защото аз раждах при Жекова, но тя ме прати при д-р Елица Иванова в 17-та поликлиника на театър София за ЖК.
Виж целия пост
# 8
nana77 -благодаря ти за отговора. Аз питах самата Георгиева дали има ЖК в болницата и тя ми каза - аз съм ЖК.
Пак ще питам ина регистратурата, като ида. Може би е отскоро....
Колкото до Иванова.... Не ми се говори за  нея просто....
Виж целия пост
# 9
nana77 -благодаря ти за отговора. Аз питах самата Георгиева дали има ЖК в болницата и тя ми каза - аз съм ЖК.
Пак ще питам ина регистратурата, като ида. Може би е отскоро....
Колкото до Иванова.... Не ми се говори за  нея просто....

Защо? За първи път чувам негативен отзив за Елица Иванова. Тя следи моята бременност и съм супер доволна.
Виж целия пост
# 10
Не знам дали темата е за тук, но ще отговоря все пак.
Иванова ми беше първият гинеколог изобщо. Ходех при нея от години, защото ми харесваше, че не беше устата и не даваше много акъл без да го искаш. Когато забременях миналата година отново я потърсих, за да ме следи. Когато стигнах до 11 г.с. отидох за трети път на преглед при нея и тя каза, че не й харесват нещата, защото бебето нещо не се виждало. Потърси го отново с вагинален и ми каза- ами тук хващам нещо, но отговаря на 9 г.с. Аз попитах- има ли сърдечна дейност. Нейният отговор- има. Прати ме спешно във Фемина, да ме видели на триизмерен. Отидох там след два часа, обясних, приеха ме и при първият поглед док ми каза: Ама какъв ембрион, каква сърдечна дейност, то това е класически случай на кухо яйце. И така - не знам какво е виждала Иванова в 8 г.с. и в 11 г.с. НАй-вероятно нищо. Наясно съм, че нищо не е могло да се направи така или иначе. Но само тя е виновна, че в продължение на почти месец- от прегледа ми в 8 г.с., когато е трябвало да се види, че няма ембрион, до средата на 11 г.с. , съм си въобразявала, че съм бременна. Могла съм да си спестя този месец или тези почти 4 седмици и да ми направят кюртаж още в началото.
Пак казвам- не я обвинявам, но това са фактите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия