Препарата Cerazet!

  • 2 664
  • 6
Живея в Испания и ми изписаха за периода на лактация противозачатъчното Cerazet.Понеже не ми е познато като име от Бг ,искам да попитам имате ли някаква представа подходяЩо ли е за кърмачка,и ако да,как се взема.Благодаря ВИ Hug
Виж целия пост
# 1
Този препарат с това търговско име в България не се продава.От направената справка за него мога да кажа че е един добър противозачатъчен препарат.Ако след раждането не сте имали поне два редовни менструални цикъла,смятам че не е препоръчително да приемате противозачатъчни таблетки;за предпазване от бременност в този лактационен период има и други начини.
Виж целия пост
# 2
Благодаря Др.Райчева.Само не ми е ясно като са 28 табл.кога започва приема им,от 1 ден на цикъла или ....?Минаха 50 дни от раждането и нямам цикъл,което знам че е нормално,но се притеснявам че докато кърмя може и да не ми дойде.
Виж целия пост
# 3
Най вероятно няма да идва цикъл,след като кърмите.
Виж целия пост
# 4
И това означава ли че нетрябва да пия хапчета?Вие какво Ще ме посъветвате в такъв случай?  bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз не бих Ви препоръчала  противозачатъчни таблетки преди пълното  хормонално възтановяване на организма след раждане. табле
Виж целия пост
# 6
разбрах,благодаря ви.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия