Отчаяна съм,дайте ми съвет.

  • 1 250
  • 1
Предварително се извинявам ако  някой е пуснал подобна тема в форума,но аз не успях да намеря нищо  Rolling Eyes.Та въпроса ми е следния: съпруга ми има кондиломи  Close,и съответно зарази и мен   Confused,той е пробвал да ги лекува с какво ли не с течен азот,кондили,солкодерм,пил е изопринозин  ooooh!,но......нищо ефект никакъв  Tired,сега е започнал едно лечение с един крем "алдара",няма го в България и е доста скъп дано този път успее да се излекува  Praynig. На мен преди 2 години ми се бяха появили 2 вътрешни кондилома и ми ги махнаха с ваготил и от тогава не съм имала проблем,докато не забременях и ми се появи един външен и се наложи да родя секцио за да не заразя детето Rolling Eyes.До сега съм си правила всяка година цитонамаска и резултатите са били винаги 1-2 група Peace,сега си пуснах пак и силно се надявам пак да няма проблем Rolling Eyes,бях на гинекологичен преглед и ми казаха че имам раничка,за което много се притеснявам  Rolling Eyes,възможно ли е да имам нещо като досега резултатите са били 1-2 група,а кондиломи имам от 2-3 години  Thinking,и МОЛЯ кажете ми има ли лечение на тия пусти гадове кондиломите   #2gunfire. Аз съм на 24 г. и се чудя дали да си сложа тази ваксина  Thinking
Знам че стана малко по-дълго и се пообърка  Blush,дано успеете да го разберете и да ми дадете отговори  Simple Smile
Благодаря предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ако в момента имате кондиломи-те трябва да бъдат излекувани;след това трбва да се излекува "раничката "Ви и може да си поставите ваксината.Абсолютно вазможно е цитонамазката да е І-ІІгрупа и да имате изменения в областта на маточната шийка,но те трябва да се диагностицират само с колпоскопски апарат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия