трета бременост и относно трето раждане

  • 1 732
  • 8
Здравейте,
притеснява ме факта ,че имам разлика от 18 г.  преди последното раждане и ако има мами с такъв голям интервал бременност да споделят как е минало раждането им .
Дали е като за първи път след като е след толкова време ? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Имаме една такава мама в отчетните, "майчета". Има две деца, разликата е 17г. Надявам се да види темата.
Най-вероятно ще ти е като "за първи път". Все пак разликата не е малка. Много от нещата ще си забравила и трябва да си припомниш.
Разликата м/у моите деца е 7г и пак все едно ми беше като "за 1ви път" Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Здравей...
Аз не мога да се включа изказвайки мнение от собствен опит, но майка ми роди по/ малкият ми брат след 14 години разлика и е споделяла, че го е родила най/ лесно от тримата. Разбира се, че има разлика от раждане до раждане но все пак това е нейният опит/ надявам се да съм те поуспокоила!Много е хубаво, че пак ще си припомниш чувството! Успех и късмет ти пожелавам! Hug
Виж целия пост
# 3
Между 2-я и 3-я ми син, разликата е 18 години.
Приеха го като 1-во раждане и направиха секцио по медицински показатели.
Аз все пак бях и на почти 40 години......ако си младичка, можеш да родиш и нормално.
Виж целия пост
# 4
Нямам такъв опит, моите са през година и половина, но второто ми бе по- тежко и продължително от първото, та за това мисля, че всяко раждане си е индивидуално.
Виж целия пост
# 5
Второто ми раждане макар и по-кратко беше доста по-трудно от първото, въпреки че разликата е 4 год. Така че едва ли има значение колко години са минали.
Виж целия пост
# 6
Второто по принцип е по-лесно от първото, а третото сигурно още повече Wink!
Чувала съм, че свиването на матката е все по-болезнено след всяко следващо раждане!

Късмет и леко раждане!
Виж целия пост
# 7
Колкото и да исках да родя нормално, ми се наложи секцио,разликата е 14 г.
Виж целия пост
# 8
Благодаря много на отговорилите мами
Аз в момента съм на 40 г. но не са ми препоръчали секцио ,на 07.11.2008 ще ходя на преглед при доц. Балев във  Варна да ме  види  на ехограф .
За сега нямам оплаквания по време на бременноста в 20 г.с. съм ,но самото раждане ме притеснява и дано имам късмет  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия