Въпрос свързан с костите

  • 979
  • 5
Здравейте искам да попитам дали някой който има дископатия е ходил на "чекръкчия" да го намистат и какво му е мнението.И ако някой знае такъв човек нека да ми каже.Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
За да се подложиш на такава процедура трябва да имаш поне скенер на лумбални прешлени за да се отхвърли със сигурност че нямаш дискова херния или друго увреждане на гръбнака,защото при тях са абсолютно противопоказни всякакви "намествания" и тях му подобни.
Виж целия пост
# 2
За да се подложиш на такава процедура трябва да имаш поне скенер на лумбални прешлени за да се отхвърли със сигурност че нямаш дискова херния или друго увреждане на гръбнака,защото при тях са абсолютно противопоказни всякакви "намествания" и тях му подобни.
Peace Противозаконно е друг, освен доктор невролог или неврохирург завършил курс по мануална терапия, да прави каквото и да е с гръбначния ти стълб.Могат да те осакатят за цял живот.И не се връзвай на комшийката ,която я болял кръста и отишла при едикогоси и се оправила и ти като отидеш и ще се оправиш.
Виж целия пост
# 3
Намери си карта за санаториума в Павел баня - там са специалистите!  Peace
Виж целия пост
# 4
Привет
Аз съм на 26 и ми откриха дископатия.Казаха че няма лечение.Трябва да се пазя .Да си купя космодиск.И да спа на твърдо легло.Мажа се с див конски кестен обилно кадето те боли.Много помага.Струва 8 лв.От зелената опаковка с един кон от пред.
Виж целия пост
# 5
Мажа се с див конски кестен обилно кадето те боли.Много помага.Струва 8 лв.От зелената опаковка с един кон от пред.

Това мазило наистина помага, но нещо не го намирам вече по аптеките! Моля за координати на заредена аптека Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия