Лещи за очи втора употреба

  • 1 173
  • 6
Ровя си аз из интернет и попадам на 1 обява в Продавалника за сутиени и бодита 2-ра употреба  #Crazy стана ми гнусно  Sick странно,но и интересно на какво още мога да попадна и изведнъж  Shocked о,Боже  #Crazy не можех да повярвам на очите си:мацките си препродават цветни лещи за очи,2-ра,3-та употреба с уверението,че срока им на годност бил до 2009  #2gunfire,няма кой да обясни обаче че това е срока на лещите ако не се носят,иначе е различно-1 слагане,10 ,30:bad-words: 1 девойка се опитала да обясни,че е опасно,вредно,противопоказно и че да носиш лещи 2-ра ръка,е като да ползваш използван и изплакнат с дезинфектант презерватив  Laughing и  #2gunfire война,нападнали я 100 жени,обиди,заплахи,ужас  #Crazy настояват че си носят и препродават така лещи и нищо им няма  #Crazy Чудя се до къде може да стигне човешката простотия,невежество,неинформираност и не знам още как да нарека това на което попаднах.И още нещо,щом има модератори,които следят за обяви които не отговарят на условията и ги трият,не трябва ли в такива сайтове да има някакво ограничение за това какво се продава newsm78,нездравословно е да се продават обувки(ама тя ги била носила само 1 сезон),ползвана козметика,бельо и разни лични принадлежности като лещи,ми то утре някоя може да реши да си пусне и вагиналната спирала или четката за зъби(само веднъж си е измила зъбите,ама и се сторила твърда и за това я продава  hahaha)То не знам да плачеш ли да се смееш ли  newsm78
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=321205&cat=17
Виж целия пост
# 1
всеки си има глава на раменете и си решава
излишна е темата, и не е за тук
Виж целия пост
# 2
Много зловещо заглавие - "...очи втора употреба..."

ПП  Заглавието ми е ясно: "Лещи втора употреба за очи"
Виж целия пост
# 3
Продавалника се е напълнил с прости и нагли женоря... TiredЖалко!Нека си купуват и изпрани дамски тампони,ако племенницата в Германия го направи,що не... ooooh!
Виж целия пост
# 4
Не бих си купила, никога. Но вярно е, че всеки носи глава на раменете си.
А иначе спора - грозна работа. Не разбрах, авторката на обявата, защо толкова грубо и просташко се изразяваше. Абе, простотия до шия.
Виж целия пост
# 5
Не разбрах, някой насила ли са го накарали да си вземе от тези лещи?
От толкова много емотикони станах разногледа и не можах да вникна в драмата.
Ако има желаещи купувачи на нещо, пък макар и употребявано, къде се крие проблемът? Рециклирането на вещи не е лоша идея. Важното е да има информиран избор.
Виж целия пост
# 6
Заключвам темата.
В "Продавалник" има правила и е дадено правото за информиран избор.
Всеки има глава на раменете си.
Темата изобщо не е за тук!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия