Рожден Ден на 11 години-къде?

  • 55 276
  • 115
След около месец и половина синът ми има РД,става на 11.Предвид това,че е съвсем близо до Коледа,вече е време за организациата му.
Но не знам къде да бъде.Мястото трябва да побира и повечко деца около 20,винаги има и родители.
Струва ми се,че е голям за повечето детски клубове.Единстено може би в Приказка без край все още става за неговата възраст /залата за големите/,а и тя е достатъчно просторна.За други клубове не се сещам.
Надлежно прерових темите,но не открих вариант,който да ми допадне.Боулинг клубовете не ми допадат особено.Умувам за вариант пицария и да намеря евентуално дисководещ...?Естествено ще говоря и с детето,но ми се иска да имам варианти,които да му предложа.
Вие сте....помагайте!

Предварително благодаря! Hug
Виж целия пост
# 1
Отворих темата, защото ми е болезнена. Mr. Green
Ali&Meli , ходихме с дъщеря ми миналата седмица в "Приказка без край" и заключението й беше, че било прекалено бебешко (говоря точно за "Замъка"). Отказа категорично да се "излага" така. (За справка ще навършва 10 години)
Миналата година бях маркирала една дискотека "Кречетало" в Лозенец, но се разминахме с нея. Нещо не ни допадна. Ако искаш провери http://www.krechetalo-bg.com/
Дъщеря ми се върна миналата седмица от зелено училище и като я разпитвах как е минало ми каза, че момчетата били умрели от скука вечерта, защото имало дискотека...
Въпреки нежеланието ми, аз съм капарирала за боулинг РД, защото май това е единствения варинат, при който и момичета и момчета ще се забавляват заедно
Бях чела и за пейнтбол РД, като вече имало и на закрито, но май имаше възрастово ограничение.
Ще се радвам да споделиш опита си по-късно, за да го имам предвид догодина.


Виж целия пост
# 2
Ох и ние имаме същия проблем! Rolling Eyes
След месец прави 11 и сме в страхотна чуденка newsm78
Неговите съученици си ги празнуват в галакси боулинг,а на мен не ми се иска там
Моят мъж иска в Скай сити,ама е далеч и пак е боулинг.Синът ми не обича дискотеки,а в същото време въобще не помага с идеи.
Дано да успеем да измислим нещо навреме.
Виж целия пост
# 3
Оф, тя тая възраст е една никаква ... да се чудиш какво да правиш...
Миналата година - нашия беше на караоке-дискотека, ама нещо имаше доста скучаещи по мои наблюдения  newsm78
Тази събота той ходи на РД. Първо бяха в пицария и оттам на кино дружно. Моят син остана доволен. Та това е добър май вариант за тази възраст, за който аз лично не бях се сещала.
Боулинг чакаме до месец да открият тук, като ви чета сигурно и моя син ще иска там, тъй като когато  сме в София само за там мисли  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
И моята дъщеря празнува в Кречетало и и хареса. Цените са нормални, дори малко по -ниски от повечето. През юни месец беше на един рожден ден в пицария О!Шипка на Бъкстон, мисля, че ви е близо, имало някаква кака с програма.
Много добри отзиви чувам за Малчуган-Великан и Невена парти. Те работят с определени заведения и имат програма съобразена с възрастта на децата. Но са и най-скъпи - всъщност по не два пъти по-скъпи от повечето. Бях споменала в темата за петокласниците за една сума, която ми се видя твърде солена през лятото.
Виж целия пост
# 5
А защо трябва вие да им измисляте къде да празнуват  newsm78 Rolling Eyes На тази възраст те имат предпочитания - например дъщеря ми вече сама си решава, къде ще празнува. За тинейджъри давам примерни места на които е ходила  - в различни боулинг зали, детски дискотеки, пицарии, заведения. Най-любимо в момента им е ходене на кино в Сити центъра + последваща почерпка в Макдоналдс пак там.
Виж целия пост
# 6
Моята щерка и е хрумнало да прави РД на ледена пързалка (март месец).
Някой чувал ли е къде се прави този купон. Имам предвид да се наеме цялата пързалка за 2 часа и после да се организира почерпка. Мисля си, че е добре пързалката да е закрита.
Предполагам, че би било готин и нестандартен купон.
Виж целия пост
# 7
и ние сме на този хал. Даже бях пуснала и аз тема. Ще следя и тази.

Може ли да разкажете повече за програмата в О!Шипка. Май на нас това ни е най-интересно.
Аз мислех нещо в Дивака да организирам
Виж целия пост
# 8
Днес обикаляхме.Ами направо ме сразиха с цените си на някои места.
Наистина се оказва много трудно да намериш подходящо място за тази възраст,а и нашите гостенчета са доста т.е. трябва и по-голямо помещение.
Ходхме в Кречетало,но там ме притеснява,че помещението не е достатъчно голямо.Иначе само положителни отзиви съм събрала за там до момента.
Проверихме и в една пицария.Лично на мен там най-много ми харесва.Но трябва аз да си намеря DJ и тортата аз да я занеса /хайде това не е болка за умиране/.Отделно плащаш такса за залата 40 лв/2 часа.
Някакви идеи от къде мога да намеря DJ?
Виж целия пост
# 9
Ами нашият син в крайна сметка се спря на боулинга в Скай сити.
Та ще бъдем там Peace Само ще видим как ще превозим децата newsm78
Виж целия пост
# 10
А защо трябва вие да им измисляте къде да празнуват  newsm78 Rolling Eyes На тази възраст те имат предпочитания - например дъщеря ми вече сама си решава, къде ще празнува. За тинейджъри давам примерни места на които е ходила  - в различни боулинг зали, детски дискотеки, пицарии, заведения. Най-любимо в момента им е ходене на кино в Сити центъра + последваща почерпка в Макдоналдс пак там.
Моят син прави скоро 13 г. и също предпочита тази програма. Когато са момчета, всъщност е доста по-трудно защото в повечето случаи отказват дискотеката. Съучениците му си празнуваха повечето вкъщи с пица доставка или Макдоналдс отвън донесен, но ние не можем да съберем 10 деца през зимата вкъщи. Иначе съм мислила варианта за лятото на вилата (на 8 км е), хем са навън, хем барбекю! Обмислям и боулинг във Фантастико, Студентски град (похвалиха ми го)!  Thinking
Solaris, къде има пейнтбол на закрито?
Виж целия пост
# 11
Моят син не иска да празнува в боулинг клуб.Изришно го попитах,дали не иска на такова място,отказа.
Ако трябва да съм откровена,на мен също не ми допада боулинга като вариант за празнуване на РД на 11 годишно дете,колкото и да е актуано в момента.Ако той се беше съгласил бях готова да резервирам час,но не иска.
Предпочита пицария или клуб подходящ за неговата възраст.
В къщи нямам възможност да събера близо 20 деца и поне 10-ина родители,че в един ден ни чакат две партита с деца и бабите.
Виж целия пост
# 12
   Не знам къде живееш,но в пицария Шампиони,в Надежда,организират рождени дни.Има и дисководещ,но за цени не мога да ти дам информация  http://kompleksshampioni.hit.bg/
Виж целия пост
# 13
в един ден ни чакат две партита с деца и бабите.

Аз миналата година реших да експериментирам и поканих и бабите, и каките, и други възрастни без малки деца в парти клуба, където беше рождения ден на дъщеря ми с дечица от нейната група от детската градина. Получи се добре - бабите бяха доволни, че са сред други хора, бъбреха с родителите на дечицата. И най-важното - един масраф, само два часа.
Виж целия пост
# 14
hi.az sam na 11 i mojebi moga nqkak da vi pomoga ...ami kogato stnah na devet si praznuvah 4RD  v diskoteka EL KUROSON mn qko be6e  Hug . no kogato stavah na 10 i 11 si go praznuvah v bloka do bazar poli v kvartal todoreni kukli..mn mn qko be6e  Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия