Нека всички ,които очакваме да видим 2-те чертички,обсъдим какво чувстваме

  • 1 059
  • 4
Здравейте мили момичета. Wink
Надявам се да ви хареса тази тема и да споделим какви мисли и чувства са ни обзели,сега когато очакваме да видим положителния резултат от теста.
Нека аз първа споделя.В мен бушуват чувства на страх, недай Боже да не е положителен теста, на обърканост от симнтомите които чувствам-дали са ПМС или не, на нетърпение и на една като че ли предстояща радост дай Боже Praynig
Има ли и други момичета които се чувстват така?
Надявам се много скоро да споделяме как се чувдстваме след ,като вече сме ги видели тези 2 чертички.
От мен много успех и  Hug на всички!
Виж целия пост
# 1
Диме,мислите и чувствата от очакването са за Седмичната тема,за да не се товари форума излишно с теми.Там спокойно можеш да споделяш всичко,което те тревожи и съответно другите момичета да споделят как е при тях Flutter Пожелавам ти ,миличка,тези чувства да минат в радост от двете чертички Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Да ти кажа честно аз вече не смея да се замислям, защото първият път като, вече спряхме да се пазим, бях толкова сигурна, че съм бременна, че усещах всички симптоми.

1.Гърдите ме боляха-/пмс/
2.Ставаше ми лошо-/винаги ми е лошо сутрин/
3.Чак си мислех,че усещам движението на яйцеклетката/после като разбрах колко е малка- тово най-вероятно са ми били червата/
И защото много си вярвах, кото ми дойде цикъла, бях най-тъжния човек на земята
И тъй като сомпт. при бременност много си приличат с ПМС, реших да почака за нещо ново-повръщане или  EFP
УСПЕХ на всички Praynig
Виж целия пост
# 3
БЛАГОДАРЯ за това че се отзовахте.
Аз също пожелавам на всички късмет и  baby_neutral
Виж целия пост
# 4
Диме,мислите и чувствата от очакването са за Седмичната тема,за да не се товари форума излишно с теми.Там спокойно ...
Много е хубаво , когато и потребителите припомнят правилата , а не само модераторите .
За пореден път благодаря на Стеф , за което !

Ще използвам да помоля тук , новодошлите момичета първо да прочетат важните / закованите теми , за да се ориентират с обстановката и правилата на форума !

п.п. В момента на първа страница има много теми , които не носят важна информация за потребителите и авторите им би трябвало да споделят чуствата си в седмичната тема , а не всеки в отделна тема , която заприличва на седмичната  и вървят няколко такива паралелно .

Благодаря !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия