как да почистя...

  • 1 279
  • 18
Момичета с какво да почистя врати, чиято повърхност е покрита с блажна боя?Боята е бяла и много лесно се цапа, кажете някоя хитринка,с която да чистя по лесно? newsm28
Виж целия пост
# 1
С обикновен парцал и вода с какъвто и да е препарат. Мама това упражнение го прави от 30 години през 2 вечери.
Виж целия пост
# 2
Със самопочистващите гъби на Сано... Peace
Виж целия пост
# 3
С Циф или с универсален препарат разтворен в топла вода.
Виж целия пост
# 4
С микрофибърна кърпа и вода. Можеш да опиташ и с някакъв препарат за прозорци , ако има упорити петна. Кърпите от микрофибър са най-добрите ми приятелки, когато чистя. Wink
Виж целия пост
# 5
С Циф или с универсален препарат разтворен в топла вода.
Това съм го изпробвала и определено резултата е newsm74
Виж целия пост
# 6
С Циф или с универсален препарат разтворен в топла вода.
Peace
Виж целия пост
# 7
Аз също съм за Циф. Изпробвано е  Peace
Виж целия пост
# 8
с препарат за стъкло Peace
или с това:http://www.scjohnsonwax.bg/nqcontent.cfm?a_id=6399
в последно време съм многооо доволна от този продукт bowuu
Виж целия пост
# 9
Ако може и аз да питам - как да почистя латекс от пвц дограма  Thinking Латексът се мие, ама май няма да стане само с вода  Thinking
Виж целия пост
# 10
Момичета с какво да почистя врати, чиято повърхност е покрита с блажна боя?Боята е бяла и много лесно се цапа, кажете някоя хитринка,с която да чистя по лесно? newsm28
После само за поддръжка забърсвай с най-обикновенни мокри кърпички....Ефекта е невероятен....Много бързо се премахва каквато и да е мръсотия
Виж целия пост
# 11
Мастърчо, дай акъл и за моя проблем, плс  Blush  Hug
Виж целия пост
# 12
Мастърчо, дай акъл и за моя проблем, плс  Blush  Hug
Hug Hug Hug Hug
Ако знаех веднагически щях да ти кажа и без да ме питаш,ама....Много ли е изцапаното?
Виж целия пост
# 13
Със самопочистващите гъби на Сано... Peace

 Peace

Ако може и аз да питам - как да почистя латекс от пвц дограма  Thinking Латексът се мие, ама май няма да стане само с вода  Thinking

И за двата случая са идеални, почистват без никакви усилия.
Виж целия пост
# 14

Ако знаех веднагически щях да ти кажа и без да ме питаш,ама....Много ли е изцапаното?
Ами малоумния бояджия е забравил да облепи догарамата с хартиено тиксо в спалнята  ooooh!
Обаче ще пробвам това:
Със самопочистващите гъби на Сано...
Откъде може да се купят тези самопочистващи гъби Сано? Само не ми казвайте, че и те са с дистрибутор  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия