Кое бебе да избера? Nenuco, Baby Born, Amore

  • 58 669
  • 146
Дъщеря ми става на 3 г. и иска бебе от този сорт. Гледам ги и не мога да преценя кое да избера. Четох една тема за Бейби Борн и Анабел, но там не пише за другите бебета Ненуко и Аморе. Ако имате такива вкъщи, споделете кое какво прави. Важно е бебето да е твърдо.
Гледам има едни с аксесоари, но дали се къпят? newsm78
Тези пък, които се продават с ваничка, какво друго могат да правят освен да се къпят? newsm78
Видях също едно бебе, на което пише My sweet Little Baby и уж и то прави някакви нещица. Ами сега накъде? #Crazy

И искам да питам за дрешките на тези кукли. Откъде мога да им ги купувам малко-по евтино освен от И-бей? И от този И-бей доставят ли до БГ и колко ще ми е доставката?
Виж целия пост
# 1
Здравейте, радвам се че и други си задават този важен за всяка момичешка майка въпрос. Аз се бях насочила към Анабел, като избирах между нея и Борн, но открих и новата Amore. Въпросът сега е накъде? Помагайте, ако имате повече опит, че Дядо Коледа идва....
Виж целия пост
# 2
Аз взех Бейби Борна Simple Smile. Понеже и от трите модела имат варианти с всевъзможни функции, аз го избрах на външен вид. Ми най-сладко ми се стори. Другите две хич не ми харесаха във физиономиите.
Виж целия пост
# 3
Днес бях в МЕТРО в Младост / мисля, че има доста по голям избор от другото и е по заредено/, та имаше и трите вида бебета и кукли.
Аз също ги гледах и се чудя каква да и взема, имаме Nenuco / бебешкия модел/ и съм много доволна.
Ако искаш се разходи и ги разгледай всичките и виж коя какво има като финкции  Peace
Виж целия пост
# 4
Ние вече взехме Бейби Борна, макар че малко съжалих. Като че ли за нашата възраст беше по-подходящо бебето Chou chou, което е меко и също има много функции. В смисъл такъв, става за гушкане нощно време. Борна трябваше да го вземем след около две години. Според мен като го гледам е за по-голямо детенце.
Виж целия пост
# 5
ненуко е страхотна кукла  Peace
но аз живея в Франция та немога да съм ти полезна с инфо
Бебето което харесах за моята дъщеря може да се къпе прави балончета с уста има доста аксесораи и пишка в куку
Виж целия пост
# 6
Благодаря момичета. Затруднена съм защото моята малка "мама" е на 7 години. Има две интерактивни бебета, но на по обикновени марки. Съзнавам че е голяма, но това сигурно ще е последната Коледа на която ще вярва в добрия Старец и за това искам да е специална за нея. Меките бебета отпадат, търсим максимално "жив" вариант.
Виж целия пост
# 7
Аз от доста време съм в чуденка къде да намеря това   Thinking

Много моля ако някоя мама знае къде мога да я намеря да сподели Praynig ...и ако може да ме ориентира за цена
 Беки  bouquet
Виж целия пост
# 8
Аз от доста време съм в чуденка къде да намеря това   Thinking

Много моля ако някоя мама знае къде мога да я намеря да сподели Praynig ...и ако може да ме ориентира за цена
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/6504
     
Виж целия пост
# 9
Ще се включа като прясно препатила с тези бебета. Направо не ми се разказват преживелиците ми, че снощи дори не спах от притеснения. Значи купихме въпросното бебе Аморе, в което дъщеря ми направо беше влюбена за рождения и ден. Беше много развълнувана и за първи път истински зарадвана от играчка. Един час след като поработи се отлепиха клепачите,  а модела е такъв, че клепачите са скрити и все едно мига като човек, не мога да го обясня ясно, гледайте рекламата-много е интересно. Пак остана сладко, но аз много се ядосах, че кукла за 90лв. се разваля на първия час. Иначе куклата наистина е впечатляваща и може всичко, което прави едно истинско бебе - диша, яде, пие, пишка и ака, говори и има доста приятно гласче. След уговорки отидохме да направим рекламация, но реших, че е по-добре да сменим вида на куклата и да се спрем на по-скъпата Анабел. Това всичко стана снощи. Като я разопаковахме се оказа, че Анабел изглежда малко странно-има капачка отзад на главата, което определено изглежда стресиращо и за мен, за дъщеря ми да не говорим. Гласа, който са използвали звучи доста неприятно, не успяхме да я накараме да плаче и единственото, което прави е да си върти главата по посока на звука. Много бях разочарована, дъщеря ми прикри своето разочарование, но аз разбира се го усетих и не спах цяла нощ от мъка какво и причиних заради моите изкривени вече представи за нещата, тя харесваше своето бебе и дефектирало. Сега съм в процес и опити отново да сменя куклата за бебето Аморе и вече ще имам обица на ухото да се влушвам повече в малкия гласец, а не в това, което АЗ смятам за правилно.
Извинета, че малко изместих темата с моите преживелици. Това, което исках да кажа е, че съм с две ръце за бебе Аморе, въпреки че може да очаквате неприятни изненади - заслужава си.
Виж целия пост
# 10
Ние имаме от миналата Коледа Chou chou - донесе ни я нашия дядо от Братислава! Миналата година тези Chou chou ги нямаше на нашия пазар! Висока е 48 см.
Препоръчвам ти я много готина кукла има следко бебешко личице - спи затваря си очите, плаче смее се, потупвайки я по гърба се оригва има шише и залъгалка мека е, дрешката и е прекрасна!
Много важно за мен беше че не пишка не се мокри - няма опасност да разливаме води и да се мокрим!
Тази година я рекламират и по ТВ, че и растат и зъби има и гризалка. В Кауфланд цената и е 119,00 лв.
Успех в избора!
Виж целия пост
# 11
Моята дъщеря е на осем и преди три седмици е написала писмо до Дядо Коледа.Иска да получи бебе Аморе.Аз разбира се смятам,че вече е голяма за подобна играчка.Въпреки това ще я зарадвам точно с тази кукла. Надявам се това да бъде последното бебе,което купувам.А иначе Аморе според мен е максимално жив вариант.Подходящо е за по- големи деца,а и цената му е доста приемлива,за функцийте които изпълнява.
Виж целия пост
# 12
Малката има от няколко месеца една кукла Аморе, много си играе с нея. Плаче, смее се, пие мляко, спи. Много е хубава, особено ми харесват клепачите на тази кукла. Никога не сме имали проблем с нея, батериите издържат доста, аз си ползвам зареждащи се.
Ненуко гледах в Кауфланд, от тези дето правят мехурчета, но нещо не съм впечатлена.
Виж целия пост
# 13
katka72 ти ме поуспокои. Всички ме убеждават че не съм добре щом ще купувам такова бебе на 7 годишно -   голямо!!!!!!!! според тях newsm78 дете. А според мен детенцето си е малко ДЕТЕ и има право на своите играчки. Няма да играе с бебета като стане като мен на 30 години в крайна сметка. Така аз май се ориентирам към Аморе. В Хиполенд ги имало разбрах и дано не свършат докато се добера до там.
Ако има още мнения споделяйте!
Виж целия пост
# 14
Момичета, според мен тези кукли са подходящи за деца вече около 5 години и горница. Тези кукли-бебета са с доста функции и малки деца едва ли ще могат да ги опазят здрави. Аморето на мен нещо не ми хареса на визия, иначе като екстри е супер. Бейби Борна - хубавото му е, че може да се къпе, т.е да се мокри, на което аз държах. Иначе Шу-шу-то е най-сладко визуално - едно такова дундавко. Мекичко е и е в няколко варианта. Единия - бебето вдига температура и зачервява бузи, появява му се раничка на ръката, която също почервенява. Продава се с медицински комплект - термометри, сиропче, лекопласт и др. Най-новия вариант е  бебе, на което избиват зъбки. Пак вдига температура и му червенеят бузките. Лигави се и трябва да му се даде гризалката. И хоп... зъбките избили. Изглежда доста сладко и аз се чудя дали да не купим и него, но май инвестицията ще стане доста голяма. Все пак Борна още не е подарен.
djizas, според мен не е късно за такова бебе. Даже може да попиташ детенце кое бебе предпочита, за да не остане разочаровано. Почти всички бебета вече пият вода и пишкат, въпросът е в другите екстри. Някои дишат, други могат да се къпят във ваничка, на трети им излизат балончета. Почти всички кукли ги има в Хиполенд и МЕТРО. Понамалили съм и цените предвид празниците.
Така че успех с новата придобивка, тип "още едно бебе у дома"!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия