Чубренки

  • 9 899
  • 70
Една лесна и ароматна рецепта  Simple Smile

4 яйца
1 ч.ч. кисело мляко
1 ч.ч. разтопено масло
1 ч.л. сода
1 ч.л. сол
1 ч.л. червен пипер
400 гр сирене
1 пълна супена лъжица чубрица
брашно за съвсем меко тесто

Смесвате всичко, оставате тестото двайсетина минутки, после слагате на топки в намаслена тава и печете на умерена фурна. Моите не станаха особено представителни на вид, но са страшно вкусни    chef
Ако някой ги докара и красиви, да сподели  Hug Излизат две тави като показаната.  Peace

     

Виж целия пост
# 1
Непременно ще се пробва.   chef
Блонди, името много сладко!  Grinning
Виж целия пост
# 2
супер ще се пробва-халпетата оби4ат такива неща
Виж целия пост
# 3
  bouquet
Виж целия пост
# 4
Аууу, Блонди интересно и вкусно както винаги, много са ми приятни твоите рецепти и на вкус, и на приготвяне  Hug
Виж целия пост
# 5
супер  Crazy 
копнах си рецептата  Peace
Виж целия пост
# 6
Изглеждат много вкусни, чак усетих аромата им...през компютъра.   bouquet
Виж целия пост
# 7
Задължително ще ги пробваме в скоро време. Сигурно стават много вкусни. Grinning
Виж целия пост
# 8
снощи си направих-страхотно са като вкус-виж формата им стана като твоите,но народа ги хареса  chef
Виж целия пост
# 9
Чубрицата ми е сред любимите подправки. Имам и прясно изсушена. Рецептата ще се пробва задължително.  bouquet
Виж целия пост
# 10
Пишете,моля,колко брашно горе-долу трябва
Виж целия пост
# 11
Уф  newsm78 така си ръсих от кутията направо. Мисля, че около 2-3 чаени чаши отиде  Thinking
Виж целия пост
# 12
И аз ще пробвам - приличат на не така безизвестните Мързеливки, но с чубрица. А Мързеливките много ги харесваме.   bouquet
Виж целия пост
# 13
А Мързеливките много ги харесваме. 

Давай рецептата, де  Hug
Виж целия пост
# 14
Същата, но без чубрицата. На мен най-много ми харесва това, че става на око, не мериш, не месиш   Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия