Фортелакс

  • 2 491
  • 3
Детето ми вече втори месец е със запек. Заведох го при добър детски гастроентеоролог. Изписа ни Лактулоза МИП, която пи един месец и тогава акаше нормално. Спряхме Лактулозата и започна пак същия кошмар, пак рев. Обадих се на лекарката и тя ми каза да давам Фортелакс- сироп- отново един месец. Лекарството е сръбско и не можах да дамеря в нета нищо, освен страници на сръбски. Това, което ме притеснявае, че детето ми е на 10 месеца, а в лекарството има алкохол, а също и продължителното приемане- пак един месец! Искам да помоля, ако някой знае повече за това лекарство и за този проблем, да сподели. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Здравейте,моето момиченце е на 2г7мес. и от 4 месеца е със запек.След Дуфалак,Лактулоза-МИП,ентеросан,био-гая,стигнахме до детски гастро-ентеролог от Варна.Тя ни изписа 1мес.Фортелакс,ентеросан и диета с фибри.Незнам кога ще ни свършат мъките,но много се страхувам, че се получава пристрастяване към лекарствата.Иаз нищо не намерих за Фортелакс в интернет .Искам да знам дали може и той да ми влоши детето?
Виж целия пост
# 2
Моето момиченце е на 2г.7 мес.,а от четири месеца ходим по мъките.Лекуваха ни с Дуфалак,а сега с дита от фибри ,Ентеросан и Фортелакс.Много сме отчаяни и незнаем така ли ще я караме.Детето ми стигна  до там, че да ходи по нужда с клизма.Сякаш лекарствата влошиха положението й.Знаете ли за някой деца ,които са се излекували?
Виж целия пост
# 3
Моето момиченце е на 2г.7 мес.,а от четири месеца ходим по мъките.Лекуваха ни с Дуфалак,а сега с диета от фибри ,Ентеросан и Фортелакс.Много сме отчаяни и незнаем така ли ще я караме.Детето ми стигна  до там, че да ходи по нужда с клизма.На всичкото отгоре е и много злояда, не яде плодове и други храни,които ще и помогнат. Сякаш лекарствата влошиха положението й.Знаете ли за някой деца ,които са се излекували?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия