антифосфолипидни антитела

  • 923
  • 7
Здравейте д-р Райчева,бих искала да попитам при положение ,че са ми открити антифосфолипидни антитела  и генетични мутации свързани с тромбофилия има ли вероятност да се износи една нормална бременност.Итези антитела могат ли да влязат в норма или в определен момент се покачват?Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Може,но трябват много грижи от страна на пациентката и лекуващия лекар.Необходимо е специфично лечение.
Виж целия пост
# 2
Да благодаря за отговора .Също искам да попитам открит ми е микотичен колпит  опасно ли е това и какво точно означава пих лекарства но гъбички пак имам  и ендометриум S2 какво точно означава това ?Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 3
 Mikotichnata infekcia triabva da se lekuva;endometrium-S2 e normalna nahodka pri ultrazvukovo izsledvane v opredelen  period ot cikala.
Виж целия пост
# 4
Да благодаря, но са ми изписани много силни антибиотици по време на цикъла които съм пила преди една година за хламидии,Рулит + орунгал , Циплофлоксацин + орунгал следващ цикъл това е поредица от цикли но аз не съм пила тези антибиотици ?Може ли да ме посъветвате за друго лечение моля което не е с такива силни лекарства  ?.Слагах и гиназол веднъж може ли пак да сложа пожеже планирам бременност има ли опасност ? Колко време трябва да изчакам след пореден 4 аборт в края на 5 месец  препоръчаха ми 1 година не е ли много време?Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 5
Не мога да разбера какво точно ме питате; да Ви препоръчам лечение за хламидии или друго лечение на микотичния колпит;Може да забременявате 6 месеца слад последния аборт.Този период е напълно достатъчен.
Виж целия пост
# 6
da mi preporachate lechenie za mikotichnia kolpit. , i moje li da se lekuva po vreme na bremennost? Ginazola vredi li prez bremennosta? I kakvo e lechenieto za antitelata ?blagodaria  bouquet
Виж целия пост
# 7
Микотична инфекция не се лекува с антибиотици;те могат да я засилят;ако инфекцията Ви е отдовна-гиназола няма да е достатъчен.Целта на този форум е да се отговаря на интересуващи Ви въпроси,а не да замени посещението при лекар.Има много лекарства за лечение  на микози;а лечението но антифосфолипидния синдром е доста сложно и продължително-през цялата бременност;необходима е добра колаборация лекар-пациент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия