рокля за сватба

  • 1 164
  • 13
На 14 август ще бъда кума и имам нужда от помощ.Трябва ми рокля, но не нещо строго официално.Искам да я нося и втори път, не да я бутна в гардероба.Ако има някоя от вас, която е обикаляла магазините дайте съвет къде мога да погледна това онова.
Виж целия пост
# 1
В Манго има намаление. Аз съм на сватба в края на месеца и си харесах една зелена по този случай.
Виж целия пост
# 2
Като бях кума, реших да не съм с рокля, защото по-трудно се облича по-нататък. Бях с пола, бюстие и нещо като сако отгоре /сватбата беше февруари/. Всичко беше от Nia&Dorado, но тъкмо бях хванала някакво намаление, та всичко ми излезе много изгодно
Виж целия пост
# 3
На 14 август ще бъда кума и имам нужда от помощ.Трябва ми рокля, но не нещо строго официално.Искам да я нося и втори път, не да я бутна в гардероба.Ако има някоя от вас, която е обикаляла магазините дайте съвет къде мога да погледна това онова.
От къде си?
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви. От София съм.
Виж целия пост
# 5
Къде е магазина на Манго? Как са цените?
Виж целия пост
# 6
В магазина МИРОЛИО на ул. Граф Игнатиев срещу църквата Св. Седмочисленици има много добри неща за официални случаи. Освен това има възможност за различни комбинации на тоалета, защото всяко нещо се продава отделно - пола, панталон, бюстие, блуза, сако и т.н. Цените са много добри.
Виж целия пост
# 7
Магазина на MANGO е посредата на Витошка , точно срещу Дънкин донатс !
Виж целия пост
# 8
Къде е магазина на Манго? Как са цените?

Адреса вече го знаеш. В момента има намаление и има интересни рокли, които стават и за кумуване и после за по-елегантно обличане. Цените са окло 80-те лева. Все пак ситлът на МАНГО е малко ексцентричен и не допада на всеки. Аз лично не съм очарована най-вече от материите които използват (с малки изключения).
Най-добре е да отидеш и да повериш сама.

Успех и весела сватба!
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви на всички.Съвсем случайно попаднах на един страхотен магазин на Графа и си купих рокля
Виж целия пост
# 10
Ами тогава весело изкарване, а после - снимки! Simple Smile)
Виж целия пост
# 11
niko's mum , моля казвай къде е магазинчето на Графа, каква рокля си купи и колко парички. Много неочаквано, ама много неочаквано, ме поканиха да съм кръстница в неделя на една бебка. Освен това пък другата неделя ще кръщаваме моето момиченце и в двата случая трябва да съм хубава, а нямам много време за обикаляне по магазините, т.е имам само утре! Тази сутрин обикалях по магазините за кръщелницата, кажете какво трябва да и купя освен рокля и обувки, защото не зная, а родителите и ми казаха, да не се притеснявам за подаръка, "каквото преценя". Ама аз ще съм кръстница не "лукова глава" така че казвайте, моля!
Виж целия пост
# 12
Кръстницата на Пепи го облече от главата до петите - т.е. блуза, яке, панталонче, боди, памперс, чорапи и обувки.  Мисля, че по желание можеш да вземеш и златно кръстче. Не е нужно да е голямо според мен, важното е да го има Wink
Виж целия пост
# 13
Магазина не го зная как се казва има намаление в момента 50%.Точно с/у църквата Св.Седмочисленици. Има доста хубави неща, но според моя вкус.А ако ти кажа ,че роклята, която си купих струва само 19лв. сигурно ще си помислиш, че за нищо не става. Просто отиди да видиш нещата в магазина.Вчера влизах два пъти там и видях, че го разграбват.А между другото зависи какви габарити си.Ако си слабичка мисля, че ще намериш доста сносни неща по Графа.Навсякъде има намаление.Успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия