Очила за вечерно шофиране

  • 1 882
  • 2
Привет!
Наскоро забелязах,че вечерно време ми е почти невъзможно да шофирам -дразнят ме фаровете на колите от насрешното движение и по принцип способността ми да виждам добре намалява и затова се ограничавам само с дневно шофиране,но понякога нямам избор.По принцип нося очила за далечно виждане,но дали някой е чувал специялно за очила,които биха ми помогнали да шофирам вечер.Ще бъда благодарна!!!
Виж целия пост
# 1
Имаме такива очила за нощно шофиране ,но няма голяма разлика.
Виж целия пост
# 2
Привет!
Наскоро забелязах,че вечерно време ми е почти невъзможно да шофирам -дразнят ме фаровете на колите от насрешното движение и по принцип способността ми да виждам добре намалява и затова се ограничавам само с дневно шофиране,но понякога нямам избор.По принцип нося очила за далечно виждане,но дали някой е чувал специялно за очила,които биха ми помогнали да шофирам вечер.Ще бъда благодарна!!!
Отиди отново на преглед, дори да си бил в последните три месеца. Нека прегледа да е класически с таблица и както си трябва, а не само в оптиката с компютър.Поискай обстоен преглед - не само диоптри, искай очни дъна, вътреочно налягане и т.н. лекарите знаят. След като ти изпишат очила в оптиката ще кажеш, че искаш за шофоране - там могат вече да ги предложат обикновени стъкла, но с покритие или жълто оцветено стъкло - има ги в различни проценти, но предполагам ако отидеш в добра оптика ще ти обяснят всичко!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия