Подарък за Коледа

  • 1 290
  • 19
Не знам за вас, но аз изобщо не усетих как си мина тази година и ето, че скоро пак е Коледа. Пак идва сезонът на голямото коледно пазаруване, суетене по магазините, размяната на подаръци, поздравителни картички...Има обаче един "проблем" - всички имаме познати, с които сме работили през годината и сега трябва да им засвидетелстваме някакъв вид уважение и благодарност, но на всички ни е омръзнало да ни подаряват календарчета, запалки и химикали...Дайте идея - вие на какъв подарък (жест) за Коледа бихте се зарадвали Close-mas:
Виж целия пост
# 1
Парфюм,диамант,кожено палто,Роберто,Кавали...
Виж целия пост
# 2
Парфюм,диамант,кожено палто,Роберто,Кавали...
последните двама,не вървят ли заедно?
Виж целия пост
# 3
Парфюм,диамант,кожено палто,Роберто,Кавали...
последните двама,не вървят ли заедно?
Братовчеди са.
Виж целия пост
# 4
И са французи,нали Шанел? Grinning
Виж целия пост
# 5
Спор няма.
Виж целия пост
# 6
 Whistling друга беше темата
Виж целия пост
# 7
тук рядко се говори по темата.интересното почва като се завъртим около нея.
иначе по темата.влизаш в сувенирен магазин ,и ще купиш дори и за непознати
Виж целия пост
# 8
Коледа - любимият ми празник! Обичам месец декември заради Бъдни вечер и Коледа. Още от сега си представям портокали, коледни песни и светеща елхичка с подаръци под нея. Купени с любов. Бих се зарадвала на коледно сувенирче - снежен човек, на пееща картичка, на книга от рода "100 места които трябва да посетите", "100-те най-известни музея в света".

Виж целия пост
# 9
Е, на хората, с които съм работила, не бих купила нищо по-лично от картичка, фирмена запалка или календар. Не върви да купиш на бизнес партньора си пуловер Laughing
Виж целия пост
# 10
Може да подариш кошница с бонбони, алкохол, ядки, дребни подаръци.
Виж целия пост
# 11
На мен пък ми е омръзнало от анонимните козметични комплектчета, с които някой отбива номера. Так разбирам, че той (тя) по задължение ми подарява нещо. Бих се зарадвала искрено на ценна книга, на диск с музика или филм, на билет за кино, театър или концерт.
Виж целия пост
# 12
Служебно познати хора ти подаряват козметични комплектчета Shocked
Виж целия пост
# 13
На мен пък ми е омръзнало от анонимните козметични комплектчета, с които някой отбива номера. Так разбирам, че той (тя) по задължение ми подарява нещо. Бих се зарадвала искрено на ценна книга, на диск с музика или филм, на билет за кино, театър или концерт.
Е това е.Винаги съм избягвала покупката на такива, ама..И аз съм за книга или музика на диск Laughing
Виж целия пост
# 14
И откъде знаете каква книга или музика предпочита отсрещния?

За служебни познати доста интимни подаръци се предложиха.И в този коледен дух,аз предлагам прашки,унисекс.Купени на едро,за да не се сърдят хората,че се проявява по-специално отношение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия