Каква марка яйца купувате?

  • 2 602
  • 33
Здравейте,
има ли някаква марка добри яйца на пазара? Blush Blush Blush Blush
Виж целия пост
# 1
Честно да ти кажа купувам яйцата от Кауфланд, но да ме убиеш не знам на кой производител са. По-важното е да са пресни.
Виж целия пост
# 2
Ми те нали си имат срок на годност?
Как да разбера дали са пресни? newsm78
Виж целия пост
# 3
Най-често купувам от Била тяхната марка и гледам срока на годност, но винаги предпочитам баба да донесе Simple Smile!
Виж целия пост
# 4
Купувам каквито ми падне.  Simple Smile

Познават се дали са пресни (ама след като ги купиш, де) по желеподобния прозрачен и неводнист белтък, неразливащия се жълтък и несъмнителната миризма. Начин за проверка на яйцата е чрез потапяне в 10% разтвор на готварска сол - пресните яйца потъват в него, а полупресните и старите - плуват или излизат на повърхността.  Peace
Виж целия пост
# 5
По принцип ползвам само домашни.Когато се е налагало да купувам, въобще не съм гледала марката а само срока на годност.
Виж целия пост
# 6
КУпувам каквито има,единствено гледам срока на годност Peace
Виж целия пост
# 7
Аз гледам само срока на годност - пазарувам в Пикадили и използвам тяхната марка опаковка на яйцата. Ориентирам се само по срока и засега не е имало издънки.
Виж целия пост
# 8
Познават се дали са пресни (ама след като ги купиш, де) по желеподобния прозрачен и неводнист белтък, неразливащия се жълтък и несъмнителната миризма. Начин за проверка на яйцата е чрез потапяне в 10% разтвор на готварска сол - пресните яйца потъват в него, а полупресните и старите - плуват или излизат на повърхността.  Peace
това не го знаех Thinking Hug
На малкия до сега никога не съм давала яйца от магазина. Носят ми домашни.
Виж целия пост
# 9
Ползвам домашни Peace
Виж целия пост
# 10
И аз не гледам марката,а само срока на годност
Виж целия пост
# 11
Не гледам марката,гледам дали има печат на самото яйце и годността.
Виж целия пост
# 12
Много ви благодаря,че ми отговорихте Heart Eyes
Аз също най-често от Пикадили пазарувам,жалко че нямам връзка за домашни яйца Sad
Но ще взимам купешки какво да се прави....и срока на годност задължително!

Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 13
Много ви благодаря,че ми отговорихте Heart Eyes
Аз също най-често от Пикадили пазарувам,жалко че нямам връзка за домашни яйца Sad
Но ще взимам купешки какво да се прави....и срока на годност задължително!

Мерси  bouquet

 На теб депресията нали ти беше минала, сега и за марката яйца се размисли Simple Smile WinkКупувам всякакви марки, само гледам срока на годност.
Виж целия пост
# 14
Има едни яйца "от свободни кокошки" (така пише на етикета), но не си спомням каква марка са. Въобразявам си, че са една идея по-био от останалите.  Simple Smile  Ако има от тях-купувам. Ако не-взимам каквито има.
Зависи от датата на производство или срока на годност, които са отбелязани от опаковката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия