Изгладена шийка - след колко родихте?

  • 984
  • 3
Здравейте! Както виждате от лентичката съм в началото на 7ми месец, но и беба върви малко по-назад, та сме доста малки. Имам изгладена шийка, без разкритие. Лошото е, че въпреки хапчетата имам и контракции. Колко време бяхте така? Много ме притеснява да не родя сега, че според моята докторка бебо няма никакъв шанс.
Виж целия пост
# 1
Това че нямаш разкритие е много добре, дано и контракциите ти да не са болезнени и регулярни
И от сърце ти пожелавам да успееш да задържиш бебето в корема си колкото може повече, след 30 г.с. бебето има големи шансове да оцелее
Пожелавам ти много късмет
И да пазиш леглото  Hug
Виж целия пост
# 2
Пазя ляглото да:) А контракциите не са регулярни и не са особено болезнени, НО са доста - може би около 15тина на ден.
Виж целия пост
# 3
Пазя ляглото да:) А контракциите не са регулярни и не са особено болезнени, НО са доста - може би около 15тина на ден.
При миналата ми бременност, точно в началото на 7 месец и аз имах доста чести контракции, около 20-тина на ден, лежах в болницата и тогава лекарката ме успокояваше с това че докато не са регулярни и болезнени, можем да дишаме спокойно, но тогава не са ми правили преглед за да видят дали имам разкритие и в какво състояние е шийката ми ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия