препоръчайте ми легло персон и 1/2

  • 6 558
  • 9
препоръчайте ми легло персон и 1/2

от токлова гледане и обикаляне ме заболя главата Tired. търся си легло персон 1/2. Видях всякакви, с механизъм за повдигане, обиковено, с чекмеджета. Моля ви споделете ако имате такова, какво бихте ми препоръчали. Бързам да кажа, че живея в гарсониера и ми се ще леглото да е възможно най практично. Безпокоя се, че тези механизми не са много стабилни и ще се счупят скоро. Моля ви споделете и цени. много благодаря
Виж целия пост
# 1
Ако механизмът за повдигане е газов амортисьор и е подбран правилно спрямо теглото на матрака, няма да имаш проблем. Виж, обикновените пружинени механизми не са много надеждни (но пък са по-евтини).
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам ти такова с механизъм и отдолу с "ракла".
Нашето е с 2 матрака, без амортисьори (има едни пружини на механизмите), повдигането е като книга.
Малкое неприятно вдигането но му свикнахме... едно време нямаше голям избор.
Ползваме го 5-6 г. всеки ден се вдига поне 2 пъти (вадиш/прибираш завивки) отделно там съхранявам неща които не са ми за ежедневна употреба: сезонни дрехи, одеяла...
Виж целия пост
# 3
Ако механизмът за повдигане е газов амортисьор и е подбран правилно спрямо теглото на матрака, няма да имаш проблем. Виж, обикновените пружинени механизми не са много надеждни (но пък са по-евтини).
мерси за бързия отговор! не съм виждала такова легло с газов амортисьор. какво представлява?
Виж целия пост
# 4
Ако механизмът за повдигане е газов амортисьор и е подбран правилно спрямо теглото на матрака, няма да имаш проблем. Виж, обикновените пружинени механизми не са много надеждни (но пък са по-евтини).
мерси за бързия отговор! не съм виждала такова легло с газов амортисьор. какво представлява?


подобно на офис столовете е
Виж целия пост
# 5
Нашето легло е с повдигащ се механизъм с 2 газови амортисьора, лесно се вдига и безшумно. Газовият амортисьор изглежда така :
Виж целия пост
# 6
Препоръчвам ти такова с механизъм и отдолу с "ракла".
Нашето е с 2 матрака, без амортисьори (има едни пружини на механизмите), повдигането е като книга.
Малкое неприятно вдигането но му свикнахме... едно време нямаше голям избор.
Ползваме го 5-6 г. всеки ден се вдига поне 2 пъти (вадиш/прибираш завивки) отделно там съхранявам неща които не са ми за ежедневна употреба: сезонни дрехи, одеяла...


една колежка ми каза, че  на легло с пружинен механизъм може да се сложи само еднолицев матрак, така ли е?
Виж целия пост
# 7
Desem,много ме заинтригува с това лело персон и половина,състоящо се от два отделни матрака.Може ли повече инфо откъде е купено и какви приблизително са размерите му.Предполагам,че е около 140см.-което е два матрака от по 70см.Точно каквото ми трябва,но никъде не намирам.
Виж целия пост
# 8
една колежка ми каза, че  на легло с пружинен механизъм може да се сложи само еднолицев матрак, така ли е?


Не е така. Механизмът може да се монтира и на подматрачна решетка с метална рамка, върху която да се постави двулицев матрак според твоите предпочитания- пружина, дунапрен, латекс...(виж на снимката). Важното е да се подбере правилно амортисьорния механизъм.

Виж целия пост
# 9
katka72, извинявам се, че не доуточних нашето не е персон и половина, точно защото тогава нямаше такъв размер  Embarassed
2 матрака по 90 см, еднолицеви са, отдолу е дървена рамка, на която де захвашамеханизма(вътре е пружинен с дунапрен отгоре)
http://www.aron.bg/resize_image/500/375/product/ufc/arrange/alex.jpg подобнона това е, полско от Нов Дом(мисля от м-на на Сливница).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия